Bursa Köpek Çiftliği

bursa kpek çiftliği
404

Aradığınız sayfa silinmiş ya da yayından kaldırılmış olabilir :-(

Köpek Kulübü üretim çiftliği

köpek Kulübü çiftliği Ülkenin her noktasına güvenli şekilde gönderim ve teslimat yapmakla birlikte Tayfun Acar üretim çiftliği 1994 yılından günümüze sek törel deneyimi ile köpek üretimi ve köpek satışı faaliyetini yürütmektedir. Üretimde olan yavru köpeklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Yaşam alanlarımıza dahil etmeye çalıştığımız can dostlarımız hakkında ırk ve karakteristik özelliklerini araştımadan sahiplenmek hem onun hem bizim maalesefki anlaşılabilir ve yaşanabilir bir ortamdan uzaklaşmamıza neden olacaktır. Yaşam alışkanlıklarımıza adapte olmalarını bekleriz. Aslında bu büyük yanılgı olup neden böyle olduğunu sizlerle birikimlerim doğrultusunda paylaşmaya çalışacağım. Şunu da belirtmeden yazıma başlamak istemiyorum, bir köpeğin en iyi eğitimcisi sahibi olup, en başarılı eğitim aldığı bölge yaşam alanı gerçeği olup tabii bu yerinde köpek eğitimi için gerekli şartların oluşması gerekir.

Bursa köpek çiftliği anne sütünden kesilen ve aşı uygulaması tamamlanan yavru köpeklerimiz yeni ailelerine katılmak üzere çiftlik merkezinde ya da çiftlik il sınırı dışında olan yeni aileler için evraklı ve uluslararası taşıma boxu ve yavru köpek bakım beslenme ve eğitim konularının anlatıldığı yavru köpek rehberi kitapçığı ile beraber gönderimi ve teslimi sağlanmaktadır.

Toy Poodle   Alman Kurdu
Cane Corso   Saint Bernard
Rottweiler   İngiliz Bulldog
Doberman   Akita inu
Labrador   Golden Retriever
Chow Chow   Border Collie
Schnauzer   Jack Russell
Spitz   French Bulldog
Bull Terrier   Chihuahua
Beagle   Tibet Mastifi
Pomeranian Boo   Maltese Terrier

İletişim

Bursa köpek üretim çiftliği

Bursa

05323438041

Tayfun Acar

facebook köpek kulübü facebook köpek kulübü linkedin köpek kulübü instagram köpek kulübü youtube köpek kulübü kanalı

Ana Sayfa