Akita inu

akita inu

Akita inu Fiyat Yavru

Anasayfa

Akita inu, asil ve onurlu görünüme sahip, kompakt ve güçlü şekilde üretilmiş popüler bir Japon ırkıdır. Akita ırkı sadık, zeki ve koruyucudur ve mükemmel aile köpeğidir. Akita inu, çift tüylü ve geniş ağızlı orta boy bir yavru cinsidir. Kare şeklinde bir kafayapılarının yanında, arkaya doğru kıvrılan bir kuyrukları ve sarkık kulakları vardır. Çok akıllı ve itaatkar ırktır. Ayrıca sadakatleri ile de tanınırlar. Çocuklarla ve diğer evcil hayvanlarla çok iyi anlaşabilirler.

Akita inu ırkını sadakati ve sahibine bağlılığı hepimiz yakinen bilmekteyiz. Görünümünün albenisi yanında koruma güdüsünden kaynaklı bölgesel koruması da son derece iti pozisyonundadır. akita inu ırkı spitz şeklinde ifade ettiğimiz en büyük Japon köpek türüdür. Ağırbaşlılığı, biçimli vücudu, güçlü ve kendine has görüntüsü diğer ırklardan bakışta ayrılır.

Akita inu görünüm itibarıyla uzunluğu yüksekliğinden ve eninden biraz daha fazla olup derin ve geniş göğüs yapısı vardır. Sahiplenmeye karar vermeden evvel ırkın karakter yapısını, eğitile bilirliğini ve ona sunulacak olan yaşam alanı ile kendi yaşam alanımızın örtüşmesinin araştırılması gerekmektedir.

Akita inu

Akita inu şahsi tavsiyem bu ırkın yavrularının ve erişkinlerinin sıradan cinslerden farklı yapıya sahip olduğunun göz ardı edilmemesidir. Her ırk gibi bu ırkında evrensel karakterinin yanında bireysel karakterinin de olduğunu göz önünde bulundurarak yaşantımıza yeni dost almaya karar verelim. Pandemi sürecinde akita inu fiyat skalası üzülerek söylemeliyim ki olması gereken fiyatlardan yüksek seyretmiştir. Baş biçimli üçgen görüntüsü ile vücuttan ayrılır. akita inu fiyat

Akita inu cinsinin dudaklar siyah, dil ise pembedir. Kuyruğunu yukarıda ve kıvırarak taşır, kedi gibi perdeli ayaklara sahip ve onun kadar iyi yüzücüdür. Kalın ve ince olmak üzere iki kat ve yoğun tüylere sahiptir. Bu tüyler onu dış ortamdaki sıcak ve soğuktan aynı zamanda da ıslanmaktan korur tüy renkleri beyaz, kırmızı, açık kahve tonları, benekli veya çizgilidir, renk geçişleri kesin çizgilerle ayrılmamıştır.

Akita inu fiyat

Akita inu fiyat Amerikan, Japon ve Albino Akita inu sınıflarına göre değişiklik göstermekle beraber akita inu fiyat aralığı 7.000 TL - 15.000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. akita inu fiyat

Akita inu fiyat arz talep durumundan kaynaklı dönem dönem farklılıklar yansıtmaktmakla beraber, sayfada belirttiğim akita inu fiyat konusu tamamen köpek kulübünün akita inu fiyat ortalamasıdır. Sektörde faaliyet gösteren diğer firmalar için belirttiğim sahiplenme fiyatları emsal olmamalıdır.

akita köpek akita köpek fiyatları akita inu akita köpek akita inu akita inu akita inu köpek akita inu akita inu yavru akita yavru akita yavru akita inu yavru akita inu yavru akita inu köpek akita inu yavru akita inu fiyat akita inu fiyat akita inu fiyat akita köpek fiyat akita inu köpek fiyat akita inu köpek

Akita inu yavru

Akita inu yavru sahiplenmeden evvel akita köpek yavrularının erişkin olması durumunda ulaşacağı ebatlar ve yetişkin halinde sergileyeceği karakteri çok iyi analiz etmek ve devamında karar vermek her iki taraf içinde fazlasıyla yerinde olacağı kanaatindeyim.

Akita inu yavru döneminde evrensel ve kendine has karakteristik yapısıyla eğitim müfredatı uygulanması önem taşımata birlikte, klasik anlamda genel bir eğitim müfredatı uygulanırsa eğitimden beklenti çok yüksek olmayacaktır. akita inu fiyat

akita inu fiyat akita inu köpek

Akita inu fiyat akita inu fiyat

Özellikleri

Akita inu yavru sakin fakat bazen başına buyruktur. Ailesine karşı dikkatli ve sevecendir. Akıllı, cesur ve gözü pektir. Akita inu yavru zor eğitim alabileceği için bu konuda sabırlı olunmalıdır. Mükemmel bekçi olmasının yanında ırk kökeninin dayandığı Japonya ülkesinde anneler çocuklarını ve ailelerini rahatlıkla ona emanet etmektedirler. Arkadaşlık açısından son derece güvenilir olmalarına rağmen diğer hayvanlara karşı tahammülsüzlerdir. akita inu yavru akita inu fiyat

Tüm dünya akita inu köpek ırkını tam anlamı ile hachiko filminin geniş yankılar uyandırmasından sonra özelliklerini öğrenmeye başlamış ve bunun devamında talebide haklı olarak yükselmiştir. Akita inu köpek eğitimi konusunda destek almak isterseniz bursa köpek eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Akita inu yavru cinsi farklı ırklara nazaran farklı karakteristik yapıya sahip olmasının yanında kendini temsil eden sadakati ile diğer tüm ırklara göre farklılık göstermekle beraber eğitilebilirlik seviyeside gayet olumludur. Özellikle itaat eğitimlerine verdikleri geri dönüşümler iyi seviyede dir. Üretimde olan diğer yavru köpek cinsleri için sayfamızı ziyaret ediniz.

Can dostu köpeğinizden zorunlu bir sebepten kaynaklı ayrı kalmanız durumunda, aile ortamında sizi beklerken strese girmeden sizi bekleyecek dönemi psikolojik anlamda yıpranmadan geçirebileceği otel hizmeti konusunda bursa köpek oteli ekibimiz, köpek eğitimi ve bomba köpekleri eğitimi ve av köpeği eğitimi konularında yarıma ihtiyaç duyduğunuz istenmeyen davranış kalıplarının düzeltilmesi sürecinde bursa köpek eğitimi ekibimiz, can dostunuzun ve sizin yanınızda olmaya çalışacaktır.

akita inu

İletişim

Akita inu üretim çiftliği

Bursa

05323438041

Tayfun Acar

instagram bursa köpek çiftliği youtube Köpek Kulübü kanalı facebook Köpek Kulübü

Labrador | Border Collie | Türkiye Emlak | Maltese Terrier | Cane Corso | Doberman | Alman Kurdu