Akita inu köpek

akita inu

Akita inu Köpek Fiyatları Yavruları Özellikleri

Akita inu, asil ve onurlu görünüme sahip, kompakt ve güçlü şekilde üretilmiş popüler bir Japon köpek ırkıdır. Akita ırkı sadık, zeki ve koruyucudur ve mükemmel aile köpeğidir. Akita inu, çift tüylü ve geniş ağızlı orta boy bir yavru cinsidir. Kare şeklinde bir kafayapılarının yanında, arkaya doğru kıvrılan bir kuyrukları ve sarkık kulakları vardır. Çok akıllı ve itaatkar ırktır. Ayrıca sadakatleri ile de tanınırlar. Çocuklarla ve diğer evcil hayvanlarla çok iyi anlaşabilirler.

Akita inu ırkını sadakati ve sahibine bağlılığı hepimiz yakinen bilmekteyiz. Görünümünün albenisi yanında koruma güdüsünden kaynaklı bölgesel koruması da son derece iti pozisyonundadır. akita inu ırkı spitz şeklinde ifade ettiğimiz en büyük Japon köpek türüdür. Ağırbaşlılığı, biçimli vücudu, güçlü ve kendine has görüntüsü diğer ırklardan bakışta ayrılır.

Akita inu görünüm itibarıyla uzunluğu yüksekliğinden ve eninden biraz daha fazla olup derin ve geniş göğüs yapısı vardır. Sahiplenmeye karar vermeden evvel ırkın karakter yapısını, eğitile bilirliğini ve ona sunulacak olan yaşam alanı ile kendi yaşam alanımızın örtüşmesinin araştırılması gerekmektedir.

Akita inu Köpek

Akita inu köpek, şahsi tavsiyem bu köpek ırkının yavrularının ve erişkinlerinin sıradan cinslerden farklı yapıya sahip olduğunun göz ardı edilmemesidir. Her ırk gibi bu ırkında evrensel karakterinin yanında bireysel karakterinin de olduğunu göz önünde bulundurarak yaşantımıza yeni dost almaya karar verelim. Pandemi sürecinde akita inu fiyatları skalası üzülerek söylemeliyim ki olması gereken fiyatlardan yüksek seyretmiştir. Baş biçimli üçgen görüntüsü ile vücuttan ayrılır.

Akita inu köpek cinsinin dudaklar siyah, dil ise pembedir. Kuyruğunu yukarıda ve kıvırarak taşır, kedi gibi perdeli ayaklara sahip ve onun kadar iyi yüzücüdür. Kalın ve ince olmak üzere iki kat ve yoğun tüylere sahiptir. Bu tüyler onu dış ortamdaki sıcak ve soğuktan aynı zamanda da ıslanmaktan korur tüy renkleri beyaz, kırmızı, açık kahve tonları, benekli veya çizgilidir, renk geçişleri kesin çizgilerle ayrılmamıştır.

Akita inu Fiyatları

Akita inu fiyatları Amerikan, Japon ve Albino Akita köpek sınıflarına göre değişiklik göstermekle beraber akita inu fiyatları aralığı 3500 TL - 9000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Akita inu fiyatları arz talep durumundan kaynaklı dönem dönem farklılıklar yansıtmaktmakla beraber, sayfada belirttiğim akita inu fiyatları konusu tamamen köpek kulübünün akita inu köpek fiyatları ortalamasıdır. Sektörde faaliyet gösteren diğer firmalar için belirttiğim sahiplenme fiyatları emsal olmamalıdır.

akita köpek akita köpek fiyatları akita inu akita köpek akita inu akita inu akita inu köpek akita inu akita inu yavru akita yavru akita yavru akita inu yavru akita inu yavru akita inu köpek akita inu yavru akita inu fiyat akita inu fiyat akita inu fiyat akita köpek fiyat akita inu köpek fiyat akita inu köpek

Akita inu Köpek Yavruları

Akita inu köpek yavruları sahiplenmeden evvel akita köpek yavrularının erişkin olması durumunda ulaşacağı ebatlar ve yetişkin halinde sergileyeceği karakteri çok iyi analiz etmek ve devamında karar vermek her iki taraf içinde fazlasıyla yerinde olacağı kanaatindeyim.

Akita köpek yavrularının yavruluk döneminde evrensel ve kendine has karakteristik yapısıyla eğitim müfredatı uygulanması önem taşımata birlikte, klasik anlamda genel bir eğitim müfredatı uygulanırsa eğitimden beklenti çok yüksek olmayacaktır. akita köpek yavruları

akita inu fiyat akita inu köpek

Akita inu fiyat akita inu fiyat

Özellikleri

Akita inu köpek yavruları sakin fakat bazen başına buyruktur. Ailesine karşı dikkatli ve sevecendir. Akıllı, cesur ve gözü pektir. Akita inu köpek yavruları zor eğitim alabileceği için bu konuda sabırlı olunmalıdır. Mükemmel bekçi olmasının yanında ırk kökeninin dayandığı Japonya ülkesinde anneler çocuklarını ve ailelerini rahatlıkla ona emanet etmektedirler. Arkadaşlık açısından son derece güvenilir olmalarına rağmen diğer hayvanlara karşı tahammülsüzlerdir.

Tüm dünya akita inu köpek ırkını tam anlamı ile hachiko filminin geniş yankılar uyandırmasından sonra özelliklerini öğrenmeye başlamış ve bunun devamında talebide haklı olarak yükselmiştir.

Akita inu köpek cinsi farklı ırklara nazaran farklı karakteristik yapıya sahip olmasının yanında kendini temsil eden sadakati ile diğer tüm köpek cinslerine göre farklılık göstermekle beraber eğitilebilirlik seviyeside gayet olumludur. Özellikle itaat eğitimlerine verdikleri geri dönüşümler iyi seviyede dir. Üretimde olan diğer yavru köpek cinsleri için sayfamızı ziyaret ediniz. akita inu köpek fiyatları

akita inu köpek

İletişim

Akita inu köpek üretim çiftliği

Bursa

05323438041

Tayfun Hoca

twitter bursa köpek çiftliği instagram bursa köpek çiftliği youtube Köpek Kulübü kanalı facebook Köpek Kulübü linkedin köpek kulübü sayfamız

Ana Sayfa