Bahçesiz evler için köpek cinsleri

bahçesiz evlerde beslenenebilecek köpekler

Bahçesiz evlerde beslenmesi uygun köpek cinsleri

Günümüz yaşam koşulları apartman hayatını kaçınılmaz hale getirmekle birlikte özellikle olmazsa olmaz can dostlarımızın bizimle birlikte, bizim ve onlar açısından sorunsuz bir yaşam geçirmemiz adına birlikte yaşayacağımız can dostlarımızı ve özelliklerini sizlerle paylaşmak istedim, bahçesiz evde beslenebilecek köpekler hakkında detaylı bilgi almak çin bizimle iletişime geçiniz.

Maltese Terrier ırkı ülkemizde en yoğun beslenen bir can dostu olup tüy dökmemesi, koku yapmaması ve antialerjik bir yapıya sahip olmasından kaynaklı talebi ve benzer özelliklerde diğer bahçesiz evlerde beslenebilecek süs köpeği Cinslerine nazaran maltese terrier fiyat Skalasının uygun olması da farklı bir avantajdır bu ırk için

Toy Poodle ırkı dünyanın en zeki 2. sırada olan köpek cinsi olmasının yanında koku yapmaması, tüy dökmemesi ve anti alerjik olması özellikleri ve dış öğretilere verdiği tepki ve eğitilebilme eşiğinin yüksek olmasından kaynaklı talebi yüksek olan köpek cinsleri arasındadır. Diğer emsal ırklara nazaran dezavantajı özelliklerinden kaynaklı  toy poodle fiyat Skalası bir miktar yüksektir.

Cavalier King Charles Spaniel ırkı çocuklarla ve petlerle arası son derece iyi olan bu ırk, ılıman karakteristik yapısı ile bahçesiz evlerde beslenebilecek köpek cinsleri arasındadır.

Yorkshire Terrier başının üstünde kurdele bağlanarak o sevimli görünümleri bir o kadar daha sevimli hale getirildikleri bahçesiz evlerde beslenebilecek uygun köpek cinslerinden biridir. Lakin, tüy döküm zamanı azda olsa tüy değişim sürecine girmektedir.

Border Collie Dünyanın en akıllı köpek ırkı, evet fizik olarak apartman dairesinde beslenmesi uygun olmayacak gibi görünse de, öğrenme kapasitesi ve her ortama rahatlıkla adapte olması, her şeyden önemlisi sahibine sosyal anlamda iyi partner olması bahçesiz bir evde bakılmak için imkanların zorlanmasını gerektiği düşüncesindeyim.

Pomeranian Boo isminin söylenmesi bile bu sevimli şımarık dünyalar tatlısı köpek cinsini yüzlerimizde gülümsemeler yaratarak hayal etmemize neden olduğunu düşünüyorum. pomeranian boo cinsi erişkin olduğu dönemde ebatlarının bahçesi olmayan evler için bakılması son derece uygun olup, tek dezavantajı talebinden kaynaklı pomeranian boo köpek fiyat skalasının emsal süs köpeği cinslerine göre bir miktar yüksek olmasıdır.

Bahçeli evler için uygun köpekler

Bahçeli ev yaşantısında uygun köpek cinleri iki gruba ayrılmaktadır.

Birinci grup, bahçeli yaşam alanı için uygun köpek cinsleri olup aynı zamanda alan koruma görevi sorumluluğunu yüklenebilecek köpek cinsleri olmalıdır.

İkinci grup, bahçeli evlefrde beslenebilecek lakin bölgesel koruma özelliği olmayan tamamen can dostu sevgisinden kaynaklı beslenen köpek cinsleridir.

Bahçeli ya da bahçesiz yaşam alanlarımıza dahil edeceğimiz köpek cinslerinin öncelikle yaşam standartlarımız konusunda uyumlu olup olmadığı konısında hassasiyet göstermek suretiyle araştırılması ve devamında karar verilmesi son derece yerinde karar olacaktır.

Aksi takdirde kaderleine bizlerin karar verdiği can dostları terk edilmenin verdiği üzüntü ile nhayal kırıklığı yaşayacaklardır. Lütfen can dostu sahipenmeden önce barınakları ziyaret ediniz, geçici hevesler ile sahipkenilen can dostlarının ne halde olduklarını görmeniz sanıyorum ki seçimleriniz noktasında hassasiyet yaracaktır.

Her daim anlatmaya çalıştığım en önemli konu yaşamlarına bizimle gerçekleştirmesi için müsaade ettiğimiz can dostları onların onayı alınmadan karar verilmesinden dolayı barınaklara terk ediliyor olması gerçeğidir. Geçici hevesler uğruna bizimle aynı duygulara sahip yradanın sessiz kulları için anlık kararlar almak çok büyük sorumluluk ve vicdanı duygular olduğu gerçeğini unutmamamız gerçeğidir.

Her ne olur ise olsun çevremizden ailemizden gelen yorumlar ile bir canlının yaşam karakterine araştırmadan karar vermek özellikle biz aile reisleri için büyük bir sorumluluk olduğunu ve bu vicdani kararın barınak ya da sokağa bırakmak suetiyle bir o kadar yükseldiğini yeniden belirtmek isterim.

İletişim

Bahçesiz evler için uygun köpek cinsleri

Bursa

05323438041

Tayfun Hoca

Ana Sayfa