Tarayiciniz JavaScript desteklemiyor.

Beagle

beagle yavrusu

Beagle köpek yavru fiyatları

Beagle köpek yavrusu her ne kadar küçük boyutlara sahip olsa da apartman dairesine beslenmesi yerine bahçeli bir evde beslenmesi çok daha yerinde olacaktır. Kısa tüylü ve sevimli bir bakışa sahip olmasından dolayı son zamanlarda apartman dairelerinde beslenmesi talebi yükselmeye başlamış durumdadır.

Elizabeth Beagle yavruları erişkin döneminde ulaşacakları vücut ağırlığı dişi ve erkek cinsiyet durumuna göre 10 ila 12 Kg arasında olacaktır. Terbiyesi küçük dönemden itibaren aile içinde verilmesi durumunda son derece itaatkâr bir yapıya sahip olmaktadırlar. Bu ırk özellikle itaat eğitimlerinin 5. ve 6. ayından sonraya bırakılması durumunda liderleriyle ile liderlik çakışması yaşamalarına neden olmaktadır.

Gerek apartman dairesi gerek bahçeli bir ev ortamında bakılması son derece uygun olmakla birlikte, bu ırkın enerjisinden dolayı özellikle genç insanlar ile olan iletişimi son derece olumlu ve yüksek durumdadır. Hareketli ve enerji dolu yapısından dolayı iletişiminiz son derce yüksek olacaktır.

satılık beagle yavru

Beagle Yavruları

beagle fiyat beagle, yavru

beagle fiyat satılık beagle yavrusu

beagle yavrusu Beagle Köpek

Beagle Köpek Fiyatları

Ülkemizdeki ortalama 2,000 TL ile 4,000 TL arasında beagle fiyat skalası görülmekle birlikte bu köpek ırkının seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında, bu köpek ırkının av köpeği sülalesinden gelmiyor olması gerekmektedir.

Beagle Elizabeth olarak adlandırılan Beagle Köpek Yavrusu aile ortamında beslenebilmesi son derece uygun bir köpek ırkı pozisyonundadır.Beagle fiyat ortalaması içinde bulunduğunuz Pandemi dönemi öncesi 1.200 TL ile 2.000 TL arasında değişmekteydi. Şahsi düşüncem Pandemi süreci sonrasında beagle fiyat skalası olması gerektiği gibi eski normlarına dönecektir.

Özellikleri

Herkesi seven, nazik, tatlı, hayat dolu ve meraklı bir köpektir. Mutlulukla kuyruk sallar, sosyaldir, cesurdur ve akıllıdır. Sakin ve sevecendir. Beagle yavrusu çocuklarla mükemmel anlaşır, genelde diğer köpeklerle de arası iyidir, ama kedi gibi diğer hayvanlarla ve ev hayvanlarıyla küçüklükten beri sosyalleşmemişlerse yalnız bırakılmamalıdır.

Ne istediklerini bilir ve kararlıdırlar, gözlemcidirler ve sakin, sıkı bir şekilde terbiye edilmelidirler. Bu cins yalnız bırakılmayı sevmez. Eğer uzun süre evde olmayacaksanız, iki tane almanız tavsiye edilir.Her ne kadar karakteristik anlamda mutasyon geçirmiş olsalar da onların geçmişte porsuk ve tavşan avcısı oldukları gerçeğini unutmamamız gerekir. Genellikle yüksek sesle ulur.

Kendi burunlarının dikine gitmeye eğilimlidirler. Eğer etrafı çevrili olmayan bir alanda onları serbest bırakırsanız, çevreyi keşfetmek için uzaklaşabilir. Bu ırk için şahsi kanaatim, yaşam alanınızda yüksek bir enerji akışına sahipseniz bu ırk sizin için son derece uygun olmakla birlikte, beklentilerinizin karşılanması noktasında son derece olumlu bir karar olacaktır. Beagle köpek ırkı hakkında gün içerisinde gelen telefon ve mesajlarda en çok merak edilen konu, bu köpek ırkının modern yaşam alanı için uygun olup olmadığı yönündedir.

Özellikleri

·         Yaşam Süresi: 12/15 yıl

·         Köken: İngiltere

·         Ağırlık: 8-14 kg

·         Boy: 30-36 cm

·         Kullanım: Yarışma ve Narkotik Köpeği

Beagle yavru türünün renkleri konusunda sahiplerine bir sürü seçenek sunulmakla birlikte, beagle fiyat sıralamasında her hangi bir değişiklik olmamaktadır. Bu renklerden bahsetmek gerekirse, limon ve beyaz, turuncu ve beyaz, kahverengi ve beyaz olabilirler. Genel olarak bu ırkın tüm renklerinde beyaz bulunmaktadır.

Çok fazla hiperaktif bir köpek olması sebebiyle enerji ihtiyacı oldukça fazladır. Açık alanda onun ile yapacağınız yürüyüşler egzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için fazlasıyla yeterli olacaktır. Fiziksel özelliklerinden boy ve kilo kısmına gelindiği zaman, erkeklerde boy 36 – 41 cm arasında kilo olarak ise 9 – 11 kg arasında değişiklik göstermektedir. Dişilerde ise kilo erkekler ile aynı olmak üzere boyu 33 – 38 cm arasındadır.

Kuyruk yapısı olarak kareye benzer ve hafif kıvrımlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Omuz genişliği olarak 33 – 41 cm gibi bir ölçü gözlemlenmektedir. Bu ırkın ortalama ömrü genel standartlara göre 12 – 15 yıl arasındadır. Tabi ki bu tamamen sizin ona nasıl bir bakım yaptığınız ile ilgilidir. Eğer düzgün bir bakım yapılırsa ortalama ömür süresi uzayacaktır.

Kökeni

En popüler koku alan tazılardandır, çünkü enerjiktir, isteklidir, neşeli ve tatlı bir mizacı vardır. Bu ırk büyük bir ihtimalle Harrier ile İngiltere’deki diğer tazıların çiftleştirilmesinden oluşmuştur. gruplar halinde, tek tek ya da çiftler halinde tavşan, sülün ve bıldırcın avlamak için kullanılmışlardır. Ayrıca mükemmel bir narkotik arama köpeği ve harika bir aile dostu olmuştur. Maalesef, genellikle şekli değişmediği ve ufak olduğu için, sıklıkla tıbbi deneylerde kullanılırlar.

İletişim

Beagle Yavru üretim ve satış merkezi

İstanbul / Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin
facebook

Şubelerimizde Kredi Kartı geçerlidir