Beagle

beagle yavrusu

Anasayfa

Beagle Köpek Fiyat Yavru

border=Beagle yavru her ne kadar küçük boyutlara sahip olsa da apartman dairesine beslenmesi yerine bahçeli evde beslenmesi çok daha yerinde olacaktır. Kısa tüylü ve sevimli bakışa sahip olmasından dolayı son zamanlarda apartman dairelerinde beslenmesi talebi yükselmeye başlamış durumdadır.

Gerek apartman dairesi gerek bahçeli ev ortamında bakılması uygun olmakla birlikte, bu ırkın enerjisinden dolayı özellikle genç insanlarla olan iletişimi olumlu ve yüksek durumdadır. Hareketli ve enerji dolu yapısından dolayı iletişiminiz son derece yüksek olacaktır.

Beagle Köpek

beagle köpekBeagle köpek erişkin döneminde ulaşacakları vücut ağırlığı dişi ve erkek cinsiyet durumuna göre 10 ila 12 Kg arasında olacaktır. Terbiyesi küçük dönemden itibaren aile içinde verilmesi durumunda itaatkâr yapıya sahip olmaktadırlar. Beagle köpek özellikle itaat eğitimlerinin 5. ve 6. ayından sonraya bırakılması durumunda liderleriyle liderlik çakışması yaşamalarına neden olmaktadır.

beagle beagle fiyat beagle elizabeth beagle fiyat beagle fiyat beagle köpek beagle köpek beagle köpek fiyat beagle köpek fiyatları beagle yavru beagle yavrusu

beagle köpek beagle köpek

beagle fiyat beagle yavru

Beagle Fiyatları

beagle fiyatBeagle fiyat yavru döneminde 3.000 TL ile 6.000 TL arasında farklılık göstermekle birlikte, bu köpek ırkının seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında, beagle köpek ırkının av köpeği sülalesinden gelmiyor olması gerekmektedir.

Beagle fiyatları ortalaması içinde bulunduğunuz Pandemi dönemi öncesi beagle köpek fiyat 1.200 TL ile 2.000 TL arasında değişmekteydi. Şahsi düşüncem Pandemi süreci sonrasında fiyat skalası olması gerektiği gibi eski normlarına dönecektir.

Beagle fiyatları skalası pandemi dönemi sonrasında, pandemi öncesi sahiplenme beagle köpek fiyat sınırına maalesef dönmemiştir.Beagle fiyat konusunu irdelerken, mümkün olduğunca anne sütünden hemen kesilmesini müteakip sahiplenilmesinin en doğru tercih olacağı gerçeğini unutmayınız.

Beagle fiyat konusunun irdelenmesinden evvel beagle yavru safkanlığını araştırmak daha doğru olacaktır. Ülkemizde sahiplenme fiyat üreticiden, petshop ve al satcı arkadalara kadar farklı sahiplenme fiyat yansıtabilmektedir. Sayfamda belirttiğim beagle köpek fiyat tamamen kendi firmamız ile ilgilidir.

Beagle Yavru

Beagle yavru herkesi seven, nazik, tatlı, hayat dolu ve meraklı cintir. Mutlulukla kuyruk sallar, sosyaldir, cesurdur ve akıllıdır. Sakin ve sevecendir. Beagle yavruları çocuklarla mükemmel anlaşır, genelde diğer köpeklerle de arası iyidir, ama kedi gibi diğer hayvanlarla ve ev hayvanlarıyla küçüklükten beri sosyalleşmemişlerse yalnız bırakılmamalıdır.

Beagle yavru ne istediklerini bilir ve kararlı olup yavruluk döneminde özellikle davranış kalıplarının netleştirilmesi yerinde olacaktır. Bunun yanında iiyi gözlemcidirler ve sakin, sıkı şekilde terbiye edilmelidirler. Bu cins yalnız bırakılmayı sevmez bu nedenle beagle yavru cinsinin yaşam alanına adapte sürecinde kalmaya alıştırılmalıdır. Beagle köpek yavru eğer uzun süre evde olmayacaksanız, iki tane almanız tavsiye edilir.Her ne kadar karakteristik anlamda mutasyon geçirmiş olsalar da onların geçmişte porsuk ve tavşan avcısı oldukları gerçeğini unutmamamız gerekir. Genellikle yüksek sesle ulur.

Beagle yavru kendi burunlarının dikine gitmeye bayılırlar. Eğer etrafı çevrili olmayan alanda onları serbest bırakırsanız, çevreyi keşfetmek için uzaklaşabilir, şahsi kanaatim yaşam alanınızda yüksek enerji akışına sahipseniz sizin için uygun olmakla beraber, beklentilerinizin karşılanması noktasında son derece olumlu karar olacaktır. Bu köpek ırkı hakkında gün içerisinde gelen telefon ve mesajlarda en çok merak edilen konu, bu köpek ırkının modern yaşam alanı için uygun olup olmadığı yönündedir.

Beagle köpek özellikleri

Yaşam Süresi: 12/15 yıl

Köken: İngiltere

Ağırlık: 8-14 kg

Boy: 30-36 cm

Kullanım: Yarışma ve Narkotik Köpeği

Beagle köpek yavru türünün renkleri konusunda sahiplerine çok seçenek sunulmakla beraber, fiyat sıralamasında her hangi değişiklik olmamaktadır. Bu renklerden bahsetmek gerekirse, limon ve beyaz, turuncu ve beyaz, kahverengi ve beyaz olabilirler. Genel anlamda bu ırkın tüm renklerinde beyaz bulunmaktadır.

Beagle yavru çok fazla hiperaktif köpek olması sebebiyle enerji ihtiyacı oldukça fazladır. Açık alanda onunla yapacağınız yürüyüşler egzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için fazlasıyla yeterli olacaktır. Fiziksel özelliklerinden boy ve kilo kısmına gelindiği zaman, erkeklerde boy 36 – 41 cm arasında kilo 9 – 11 kg arasında değişiklik göstermektedir. Dişilerde ise kilo erkeklerle aynı olmak üzere boyu 33 – 38 cm arasındadır.

Kuyruk yapısı kareye benzer ve hafif kıvrımlı karşımıza çıkmaktadır. Omuz genişliği 33 – 41 cm gibi ölçü gözlemlenmektedir. Bu ırkın ortalama ömrü genel standartlara göre 12 – 15 yıl arasındadır. Tabi ki bu tamamen sizin ona nasıl bakım yaptığınızla ilgilidir. Eğer düzgün bakım yapılırsa ortalama ömür süresi uzayacaktır. Beagle köpek eğitimi konusunda destek almak isterseniz bursa köpek eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beagle Köpek kökeni, En popüler koku alan tazılardandır, çünkü enerjiktir, isteklidir, neşeli ve tatlı mizacı vardır. Bu ırk büyük bir ihtimalle Harrier ile İngiltere’deki diğer tazıların çiftleştirilmesinden oluşmuştur. gruplar halinde, tek tek ya da çiftler halinde tavşan, sülün ve bıldırcın avlamak için kullanılmışlardır. Ayrıca mükemmel bir narkotik arama köpeği ve harika bir aile dostu olmuştur. Maalesef, genellikle şekli değişmediği ve ufak olduğu için, sıklıkla tıbbi deneylerde kullanılırlar.

Can dostu köpeğinizden zorunlu bir sebepten kaynaklı ayrı kalmanız durumunda, aile ortamında sizi beklerken strese girmeden sizi bekleyecek dönemi psikolojik anlamda yıpranmadan geçirebileceği otel hizmeti konusunda bursa köpek oteli ekibimiz, köpek eğitimi ve bomba köpekleri eğitimi ve av köpeği eğitimi konularında yarıma ihtiyaç duyduğunuz istenmeyen davranış kalıplarının düzeltilmesi sürecinde bursa köpek eğitimi ekibimiz, can dostunuzun ve sizin yanınızda olmaya çalışacaktır.

İletişim

Beagle Köpek üretim çiftliği

Bursa

05323438041

Tayfun Acar

youtube Köpek Kulübü kanalı facebook Köpek Kulübü