Bursa Köpek Çiftliği

bursa köpek çiftliği

Bursa Köpek Çiftliği 05323438041

bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği

Bursa ilimizde dahil olmak üzere, Dünyamızın varoluşundan günümüze, insan ve diğer canlılar arasındaki rakamsal dengeler hızlı bir şekilde değişim göstermiştir. İnsan nüfusunun beklenenden daha hızlı artması, diğer canlıların doğal yaşam alanlarının maalesef ki, olumsuz yönde etkilemiştir. İnsanoğlu yaşam alanını zorunlu bir şekilde genişletirken, hayvanların doğal yaşam alanlarına müdahale etmek ve doğal olarakta onların yaşam alanlarını kısıtlamak zorunda kalmıştır.

Haliyle her iki canlı türüde belli kurallar nizamında ortak doğayı paylaşmaktadırlar. Yaşamlarımızın vaz geçilmezi olan evcil dostlarımızla ortak yaşam alanlarımızı belli kurallar içerisinde paylaşmayı öğrenmemiz gerekmektedir.

Bursa köpek çiftliği, Bursa ilindeki pet sahiplerinin hizmetine sunulan tesistir. Burada can dostlarımız için hem eğitim hem de konaklama imkanı bulabilirsiniz. Bursa köpek eğitimi, çiftlikte uzman eğitmenler tarafından verilen kaliteli hizmettir.

Can dostlarımızın sosyalizasyonu da büyük önem taşır. Bu nedenle
bursa köpek çiftliği, sosyalizasyon eğitimi konusunda da büyük uzmanlık sunmaktadır. Bu eğitim sayesinde köpekleriniz diğer köpeklerle ve insanlarla doğru şekilde iletişim kurmayı öğrenir.

köpek oteli ise can dostunuzun ihtiyaç duydukları konaklama hizmetini sunan servistir. Tatiliniz sırasında köpeğinizi güvende tutmak ve ona en iyi bakımı sağlamak için otelimizi tercih edebilirsiniz. Burada can dostlarımızın günlük ihtiyaçları düzenli karşılanır ve konforlu ortamda ağırlanır.

Bursa köpek çiftliği, evcil dostlarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve sağlıklı şekilde bakımını yapmak adına en iyi seçeneklerden biridir. Uzman ekibimiz, petlerinizin her türlü ihtiyacını karşılamak ve onları daha mutlu yaşam sürmelerini sağlamak için burada hizmet vermektedir. Bursa köpek çiftliği, can dostunuzun güvenliği ve refahı konusunda en iyi çözümleri sunmaktadır.

Bu nedenle, Bursa köpek çiftliğini tercih etmek en doğru kararlardan biri olduğunu düşünmekteyim. Can dostunuzun, sosyalizasyonu ve konaklaması için en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, sağlıklı, mutlu ve dengeli bir yaşam sürmelerine olanak tanır.
Bursa köpek çiftliği, can dostunuzun en iyi arkadaşlarıdır ve onların hayatlarını daha da güzelleştirmek için buradadır.

Bursa Köpek Çiftliği

Akita inu Dünya da sadakati ve itaati ile herkesin beğenisini kazanan akita inu sahiplenme fiyatları özellikleri bilgisi içermektedir. Güncel yavrularımız için bizimle irtibata geçiniz.

Beagle beagle yavru beagle elizabeth olarakta bilinen bu sevimli ve şirin beagle köpek bahçeli ve bahçesiz evlerde bakılması için beagle fiyat skalası açısındanda uygundur.

Border Collie Dünyanın en zeki ırkı olan Border Collie yavru sahiplenmeden önce yaşam standartlarımızın bu ırka uygun olduğunu iyi değerlendirmek ve bütçemizinde border collie fiyat sahiplenmek için uygun olduğunu araştırmak gerekir.

Bull Terrier üretim çiftliğinden koç burun bull terrier yavru özellikleri standartları ve bull terrier fiyatları hakkında bilgiler içermektedir.

Cane Corso görünümü ve ihtişamının yanında çocuklar ile olan olumlu iletişiminden kaynaklı popüleritesi yükselen koruma köpeği olup cane corso yavru emsal cinslere nazaran cane corso fiyat skalası uygundur. Bu ırkta renk seçimi açısından cane corso blue rekte olan ilk sırada bulunmaktadır.

Chow Chow aslan görünümlü yapısı ve diğer ırkları şaşırtan mor dil özelliği mükemmel bahçe köpeği konumunda olup, chow chow yavru sahiplenme düşüncesinde öncelikle ırkın beşeri ve karakteristik özelliği iyi analiz edilmeli, devamında chow chow fiyat aralığının bütçemize uygun olduğu araştırılmalıdır.

Doberman yavrusu yüz yıllardır fiziki görünümü hayranlık uyandıran, salon ve bahçe köpeği olarak beslenebilecek koruma köpeği cinsidir.

French bulldog aptal ve şapşik bakışları sahibinin gönlünü fetheden bu sevimli yavrular koruma köpeği konusundaki başarıları ile beğeni toplamaktadırlar.

Golden retriever Bursa üretim çiftliğinden bebek yüzlü ve şirinli golden retriever, ırk ve sağlık belgeli safkan ırk garantili golden retriever yavruları.

Rottweiler yavru alan ve kişi korumasında aktif olan rottweiler yavru seçimi ve eğitiminde dikkat edilmesi gereken konu ırkının özelliklerini net olarak taşımasına dikkat edilmelidir.

Labrador bahçeli ve bahçesiz evlerde labrador yavru bakımı sorunsuz olup, kısa tüylü olmasından kaynaklı ev içerisinde bakılması noktasında talebi yüksek durumdadır.

İngiliz bulldog alışılmışın dışında görünümü ile besleyeceklerin dikkatini çeken sevimli ve farlı karakteristik yapıya sahip olan ingiliz bulldog yavru seçiminde dikkat edilmesi gereken husus ırkının anatomik özelliklerini net olarak yansıtmasına dikkat edilmelidir.

Toy Poodle

toy poodle sahiplenme düşüncesinde olanlar için, üretim çiftliğinden tüy dökmeyen, koku yapmayan ve anti alerjik yapısı ile günümüzün fenomen köpeği toy poodle özellikleri gereği toy poodle fiyat skalası emsal özellikte olan diğer ırklara nazaran yüksektir.

Alman Kurdu alman kurdu yavru doğduğu andan yetişkin olduğu döneme kadar çok farklılık yansıtan alman kurdu yavruları alman kurdu fiyatları skalası ile emsal cinslere nazaran farklılık yansıtmaktadırlar.

Tibet Mastifi dünyanın en büyük ırkı olarak literatüre geçen tibet mastifi çocuklar ile olan uyumu kişisel ve bölgesel koruma özelliklerinden dolayı emsal ırklara nazaran tibet mastifi fiyat skalası bu ırka yakışır bir şekildedir. Bu devasa ırkın ülkemizde Bursa üretim çiftliğinde yapılmaktadır.

Chihuahua cinsi özellikle bayanların yüksek talep gösterdiği ve kucak köpeği olarak en fazla talep gören cinsidir. Chihuahua küçük ama bir o kadar sahibine sadık minyatür cins olmasının yanında, bayanların her gittikleri yere rahatlıkla taşıyabilmelerinden kaynaklı talebi yüksektir.

Saint Bernard iri görünümünün yanında son derece insan dostu yapısı ile bahçe köpeği konumundadır.

Pomeranian üretim çiftliğinden görünümü ile herkesi büyüleyen bu sevimli can dostu koku yapmaması tüy dökmemesi ve daha önemlisi cinslere karşı hassasiyeti olup alerjik tepki verenler için son derece uygun can dostunun üretimi en yüksek ülkemizde Bursa köpek çiftliğinde yapılmaktadır.

Maltese Terrier Ülkemizin vaz geçilmez süs köpeği ırklarından olan maltese terrier yavruları özellikle bahçesiz evlerin vaz geçilmez can dostlarıdır. Ülkemizde bu sevimli cinsin üretimi yoğun olarak Bursa üretim çiftliğinde yapılmaktadır.

Spitz Pomeranian ırkının bazen atası olarak ta anılan spitz ırkı safkan ve ırk belgeli üretim ve sahiplendirilmesi bursa köpek çiftliğinde yapılmaktadır.

Minyatür Schnauzer üretim çiftliğinden tüy dökmemesi antialerjik olması ve koku yapmaması özelliklerinden dolayı bahçesiz evlerde beslenmesi son derece uygun cinstir.

köpek oteli özellikle ev içerisinde ve bahçesiz evlerde bakılmakta olan cinslerin, ailesinin yokluğunda ev ortamında otel hizmeti sunma hizmetidir.

Önemli: Bursa köpek çiftliği ekibi olarak, sahiplenmek istediğimiz can dostunun yeni ailelerine katıldıktan sonra dikkat edilmesi gereken önemli konuları anlatmaya çalışağım.

  • Öncelikle ailemize yeni katılan köpeğin dünyasının bizim dünyamızla aynı olmadığını lütfen unutmayın

  • Köpeğin dünyasında her şey çok basittir, uykusu geldiğinde uyur, karnı açıktığında yemek yer, tuvaleti geldiğinde en uygun yere yapar.

  • Onun yaşamsal standartları ile, biz insanların yaşamsal standartlarımızı adapte etmeye kalktığımızda bazı sorunların ortaya çıkacağını unutmayın.

  • Can dostu seçiminde onların bizimle beraber sorunsuz ve huzurlu yaşam sürmesini istiyorsanız, kendi gözünüzle onu eğitmek yerine, onun dünyasından bakarak onunla iletişim kurmaya çaba gösteriniz, takıldığınız her konuda bursa köpek çiftliği olarak bizile iletişime geçiniz.

Maalesef ki, Bursa dahil Ülkemide köpek sahiplenilmesi son derece basit bir şekilde gerçekleşmektedir. 18 yaşını geçmiş olması ve maddi durumunun sahipleneceği ırk için maddi açıdan yeterli olması geçerli bir kuraldır. Dünyanın gelişmiş bir çok ülkesinde sahipleneceğiniz evcil hayvan için yasalar çerçevesinde belli standartları karşılamanız ve belli kontrolleri tamamladıktan sonra ücretli ya da ücretsiz evcil hayvan sahip olabilmektesiniz.

Ülkemizde ve Bursa'da can dostlarını sahiplenirken, aynı evlat edinme standartlarında olduğu gibi yasalar karşısında belli standartları tamamlayıp, belli kontrollerden sonra evcil dost sahiplenmemiz, gelecek nesillerimizde dahil olmak üzere daha bilinçli bir bakıcı yetiştirmemeizi sağlayacaktır.

Yavru seçiminde ve sahiplendirilmesi noktasında bursa köpek çiftliği ekibi, mümkün olduğunca tüm hassasiyeti göstermeye çalışmaktayız. Onları sahiplenirken bir sonraki adımda terk etmemek kesinlikle kırmızı çizgimiz olmalıdır. Terk etmek üzere sahiplenilen evcil dostlarımız yeni yaşamlarını kendi istekleri dışında seçip yönetebilmektedirler.

Can dostu köpeğinizden zorunlu bir sebepten kaynaklı ayrı kalmanız durumunda, aile ortamında sizi beklerken strese girmeden sizi bekleyecek dönemi psikolojik anlamda yıpranmadan geçirebileceği otel hizmeti konusunda bursa köpek oteli ekibimiz, köpek eğitimi ve bomba köpekleri eğitimi ve av köpeği eğitimi konularında yarıma ihtiyaç duyduğunuz istenmeyen davranış kalıplarının düzeltilmesi sürecinde bursa köpek eğitimi ekibimiz, can dostunuzun ve sizin yanınızda olmaya çalışacaktır.

İletişim

Bursa Köpek Çiftliği

0532 343 8041

Tayfun Acar

facebook bursa köpek çiftliği instagram bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği youtube kanalı

Ana Sayfa

Labrador | Border Collie | Türkiye Emlak | Maltese Terrier | Cane Corso | Doberman | Alman Kurdu