Bursa Köpek Çiftliği

bursa köpek çiftliği

Bursa Köpek Çiftliği

Bursa köpek çiftliği merkezi Bursa ili sınırları içerisinde bulunan yavru üretimi hizmeti vermekte olup, bursa köpek çiftliği üretim merkezinde minyatür gruptan, büyük ırk grubuna ait 28 farklı cinsin toplamda 246 adet yavru köpek toplamı ile üretim yapılmaktadır. Anne sütünden kesilmesini müteakip bebek yavrularını yeni ailelerine aşı uygulama müfredatına uygun bir şekilde teslimini yapmaktadır.

bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftlikleri bursa köpek çiftlikleri bursa köpek çiftlikleri bursa köpek çiftlikleri bursa köpek çiftlikleri bursa köpek çiftlikleri

Bursa Köpek Üretim Çiftliği

Akita inu Dünya da sadakati ve itaati ile herkesin beğenisini kazanan akita inu köpek cinsi yavru fiyatlaı özellikleri bilgisi içermektedir. Güncel yavrular için bizimle irtibata geçiniz, akita inu çiftliği.

Alman Çoban Köpeği Erişkin olması durumunda görünümü herkesi büyüleyen alman çoban köpeği yavruları, alman çoban köpeği üretim çiftliği.

Beagle beagle yavru beagle elizabeth olarakta bilinen bu sevimli ve şirin beagle köpek yavrular bahçeli ve bahçesiz evlerde bakılması için beagle fiyat skalası açısındanda uygundur.

Border Collie Dünyanın en zeki ırkı olan Border Collie yavru sahiplenmeden önce yaşam standartlarımızın bu ırka uygun olduğunu iyi değerlendirmek ve bütçemizinde border collie fiyat sahiplenmek için uygun olduğunu araştırmak gerekir.

Bull Terrier üretim çiftliğinden koç burun bull terrier yavru özellikleri standartları ve bull terrier fiyatları hakkında bilgiler içermektedir.

Cane Corso görünümü ve ihtişamının yanında çocuklar ile olan olumlu iletişiminden kaynaklı popüleritesi yükselen koruma köpeği olup cane corso yavru emsal cinslere nazaran cane corso fiyat skalası uygundur. Bu ırkta renk seçimi açısından cane corso blue rekte olan ilk sırada bulunmaktadır.

Chow Chow aslan görünümlü yapısı ve diğer ırkları şaşırtan mor dil özelliği mükemmel bahçe köpeği konumunda olup, chow chow yavru sahiplenme düşüncesinde öncelikle ırkın beşeri ve karakteristik özelliği iyi analiz edilmeli, devamında chow chow fiyat aralığının bütçemize uygun olduğu araştırılmalıdır.

Doberman yavrusu yüz yıllardır fiziki görünümü hayranlık uyandıran, salon ve bahçe köpeği olarak beslenebilecek koruma köpeği cinsidir.

French bulldog aptal ve şapşik bakışları sahibinin gönlünü fetheden bu sevimli yavrular koruma köpeği konusundaki başarıları ile beğeni toplamaktadırlar.

Golden retriever Bursa üretim çiftliğinden bebek yüzlü ve şirinli golden retriever yavruları, ırk ve sağlık belgeli safkan ırk garantili golden retriever yavryuları

Rottweiler yavru alan ve kişi korumasında aktif olan rottweiler yavru seçimi ve eğitiminde dikkat edilmesi gereken konu ırkının özelliklerini net olarak taşımasına dikkat edilmelidir.

Labrador retriever bahçeli ve bahçesiz evlerde labrador yavru bakımı sorunsuz olup, kısa tüylü olmasından kaynaklı ev içerisinde bakılması noktasında talebi yüksek durumdadır.

İngiliz bulldog alışılmışın dışında görünümü ile besleyeceklerin dikkatini çeken sevimli ve farlı karakteristik yapıya sahip olan ingiliz bulldog yavru seçiminde dikkat edilmesi gereken husus ırkının anatomik özelliklerini net olarak yansıtmasına dikkat edilmelidir, ingiliz bulldog çiftliği.

Toy Poodle toy poodle sahiplenme düşüncesinde olanlar için, üretim çiftliğinden tüy dökmeyen, koku yapmayan ve anti alerjik yapısı ile günümüzün fenomen köpeği toy poodle özellikleri gereği toy poodle fiyat skalası emsal özellikte olan diğer ırklara nazaran yüksektir.

Alman Kurdu alman kurdu yavru doğduğu andan yetişkin olduğu döneme kadar çok farklılık yansıtan alman kurdu yavruları alman kurdu fiyatları skalası ile emsal cinslere nazaran farklılık yansıtmaktadırlar, alman kurdu çiftliği.

Tibet Mastifi dünyanın en büyük ırkı olarak literatüre geçen tibet mastifi çocuklar ile olan uyumu kişisel ve bölgesel koruma özelliklerinden dolayı emsal ırklara nazaran tibet mastifi fiyat skalası bu ırka yakışır bir şekildedir. Bu devasa ırkın ülkemizde Bursa üretim çiftliğinde yapılmaktadır.

Chihuahua kucak köpeği olarak en fazla talep gören chihuahua cinsi köpek ırkı, küçük ama bir o kadar sahibine sadık kucak köpeği chihuahua yavruları Bursa üretim çiftliği.

Saint Bernard iri görünümünün yanında son derece insan dostu bir yapısı ile tam bir bahçe köpeği yavruları Bursa üretim çiftliği.

Pomeranian üretim çiftliğinden görünümü ile herkesi büyüleyen bu sevimli can dostu koku yapmaması tüy dökmemesi ve daha önemlisi cinslere karşı hassasiyeti olup alerjik tepki verenler için son derece uygun can dostunun üretimi en yüksek ülkemizde Bursa üretim çiftliğinde yapılmaktadır.

Maltese Terrier Ülkemizin vaz geçilmez süs köpeği ırklarından olan maltese terrier yavruları özellikle bahçesiz evlerin vaz geçilmez can dostlarıdır. Ülkemizde bu sevimli cinsin üretimi yoğun olarak Bursa üretim çiftliğinde yapılmaktadır.

Spitz Pomeranian ırkının bazen atası olarak ta anılan spitz ırkı Bursa köpek çiftliği üretim merkezinden safkan ve ırk belgeli yavruların üretim ve sahiplendirilmesi bursa üretim çiftliği yapılmaktadır.

Minyatür Schnauzer üretim çiftliğinden tüy dökmemesi antialerjik olması ve koku yapmaması özelliklerinden dolayı bahçesiz evlerde beslenmesi son derece uygun süs köpeği ırkıdır.

Bursa köpek oteli özellikle ev içerisinde ve bahçesiz evlerde bakılmakta olan köpek cinsleri için sizlerin yokluğunda ev ortamında otel hizmeti sunma hizmetidir.

Önemli: Bursa köpek çiftliği ekibi olarak, sahiplenmek istediğimiz yavruların yeni ailelerine katıldıktan sonra dikkat edilmesi gereken önemli konuları anlatmaya çalışağım, bursa köpek çiftliği

  • Öncelikle ailemize yeni katılan yavru köpeğin dünyasının bizim dünyamızla aynı olmadığını lütfen unutmayın

  • Yavru köpeğin dünyasında her şey çok basittir, uykusu geldiğinde uyur, karnı açık tığında yemek yer, tuvaleti geldiğinde en uygun yere yapar.

  • Onun yaşamsal standartları ile, biz insanların yaşamsal standartlarımızı adapte etmeye kalktığımızda bir takım sorunların ortaya çıkacağını unutmayın.

  • Yavru can dostu seçiminde onların bizimle birlikte sorunsuz ve huzurlu bir yaşam sürmesini istiyorsanız, kendi gözünüzle onu eğitmek yerine, onun dünyasından bakarak onunla iletişim kurmaya çaba gösteriniz, takıldığınız her konuda bursa köpek çiftliği olarak bizile iletişime geçiniz. bursa köpek çiftliği

Maalesef ki, yavru köpek sahiplenilmesi son derece basit bir şekilde gerçekleşmektedir. 18 yaşını geçmiş olması ve maddi durumunun sahipleneceği ırk için maddi açıdan yeterli olması geçerli bir kuraldır. Dünyanın gelişmiş bir çok ülkesinde sahipleneceğiniz evcil hayvan için yasalar çerçevesinde belli standartları karşılamanız ve belli kontrolleri tamamladıktan sonra ücretli ya da ücretsiz evcil hayvan sahip olabilmektesiniz.

Ülkemizde yavru can dostlarını sahiplenirken, aynı evlat edinme standartlarında olduğu gibi yasalar karşısında belli standartları tamamlayıp, belli kontrollerden sonra evcil dost sahiplenelim. bursa köpek çiftliiği

Yavru köpek seçiminde ve sahiplendirilmesi noktasında mümkün olduğunca tüm hassasiyeti göstermeye çalışmaktayız.  Onları sahiplenirken bir sonraki adımda terk etmemek kesinlikle kırmızı çizgimiz olmalıdır. Terk etmek üzere sahiplenilen evcil dostlarımız yeni yaşamlarını kendi istekleri dışında seçip yönetebilmektedirler. Sahiplendiğimiz evcil dostumuzun ırkı her ne olursa olsun, O'nun bir canlı olduğunu ve bizler gibi sevip bağlanabileceklerini ve terk edilmeleri durumunda üzüleceklerini sakın unutmayalım. Tayfun Acar

İletişim

Bursa Köpek Çiftliği

0532 343 8041

Tayfun Hoca

facebook bursa köpek çiftliği instagram bursa köpek çiftliği bursa köpek çiftliği linkedin bursa köpek çiftliği youtube kanalı

Ana Sayfa