Bursa Köpek Oteli

bursa köpek oteli

Bursa Köpek Oteli Pansiyonu

bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli bursa köpek oteli

Bursa köpek oteli, özellikle bahçesiz ev ortamında yani dairelerde beslenen can dostlarımız, zaruri sebeplerden kaynaklı bizlerden ayrılmaları zorunlu olduğu durumlarda, yaşam standartlarına yakın ortamda sizler beklemek onları daha az strese ve mutsuzluğa itecektir.

Bursa köpek pansiyonu şehirleşmenin hızla yayıldığı özellikle son 20 senelik geçmişimizde evcil dostlarımızın bahçesiz yaşam alanlarımızda beslenme oranı yüksek oranlara ulaşmış bulunmaktadır. Dairelerde beslenmekte olan evcil hayvanların çok büyük oranı minyatür süs köpeği cinsleri olup bunu en büyük nedenleri de minyatür olmaları özelliğidir. İş tatil ya da zaruri nedenlerden kaynaklı evcil dostlarımızdan ayrılmak zorunda kalmamız ve gideceğimiz noktada konaklamamız gereken tesislerin kabul etmiyor olmalarından dolayı, evlerimizde beslemekte olduğumuz can dostlarımızı kendilerine kavuşacağımız zamana kadar güvenip emanet edebileceğimiz yerler ararız.

Özellikle ev ortamında beslenen ufak cinsler, Bursa'da köpek oteli ve pansiyonu hizmeti veren tesislerde sizleri bekliyor olması maalesef ki onlar açısında alışmış oldukları yaşam koşulları gereği son derece stresli ve üzüntülü geçecektir.

Bursa köpek oteli, ev ortamında beslenen ufak cinlerin için sınırlı sayıda ev ortamında otel hizmeti hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bu hizmetin hedefi maltese, yorkshire, pomeranian, shih tzu, pincher, cavalier, toy poodle gibi ufak ırkların bakıldıkları yaşam ortamlarını aratmamak içindir.

Sanıyorum dünya üzerinde şu şekilde anket düzenlense;  

Issız adaya düşseniz yanınızda olmasını istediğiniz 3 şey ne olur du?..."

Kanaatimce 2. sırayı evcil dostumuz alacaktır, 3. sırada her zaman ki gibi cep telefonları :-).

bursa köpek otelibursa köpek oteli

bursa köpek otelibursa köpek oteli

Bursa Köpek Oteli

Bursa köpek oteli, köpeğinizin konaklayabileceği güvenli oteldir. Köpeğiniz için konforlu ortam sunan otelimiz, uzman personeli ve modern olanaklarıyla hizmet vermektedir. Aile dostunuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özenle düzenlenmiş odalarımızda konaklama imkanı sunmaktayız. Bursa köpek oteli olarak, can dostunuzun sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir.

Dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel bir ekibe sahibiz ve günlük olarak oyun ve egzersiz imkanı sunuyoruz. Böylece O'nun enerjisini atmasını ve sosyal olmasını sağlamış oluyoruz.

Bursa köpek pansiyonu, konaklama dönemi boyunca beslenme ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyoruz ve özel diyet gereksinimleri olan dostalarımıza uygun yemekler sunuyoruz. Bursa köpek oteli olarak, köpeğinizin rahatı ve mutluluğu için her şeyi düşünüyoruz. Dolayısıyla, köpeğinizin güvenli ve konforlu bir ortamda kalmasını sağlamak için bizi tercih edebilirsiniz.

Bursa köpek otelimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Köpeğiniz için en iyi hizmeti sunmak için buradayız!

bursa kköpek otelibursa köpek oteli

Bursa köpek oteli, evimizin dışında bahçelerde beslenen orta ve büyük ırk evcil dostlarımızın geçici süre ile emanet edilecekleri çiftliklerde dikkat etmemiz gereken husuların başında, tesis sahibinin ve tesiste çalışan personellerin can dostlarına yaklaşımları çok önemli bir konudur. Bunun yanında emanet edilmiş diğer misafir can dostlarımızın tesis sahibine ve tesis çalışanlarına karşı bakışları ve beden dillerinin çok iyi gözlenilmesi ve değerlemdirilmesi önemli konulardan başka biridir.

Bursa köpek oteli, emanet can dostlarının bakıldığı kafeslerin havalandırılma, istirahat ettikleri yatakları, su ve mama kablarının hijyenleri önemlidir. Son olarak ta otel çiftliğinde kafeslerin, sorumlu personellerin şahsi temizliklerinin ve çevre temizliğinin ne şekilde yapıldığının ve emanet canların günde kaç defa gezdirilme alanlarına çıkarıldıkları sorulmalıdır.

Bursa Köpek Pansiyonu

bursa köpek otelibursa köpek oteli

Bursa Köpek Pansiyonu: Bursa'da can dostlarımızın geçici olarak konakladığı ve bakımının yapıldığı yerlerdir. Burada dostalrımız beslenir, temizlenir, fiziksel aktiviteler yapar ve gerekirse veteriner kontrolü altında tutulur.

Bursa'da bulunan pansiyonların hizmetlerini araştırmak için internet üzerinde veya yerel rehberlerde "Bursa köpek pansiyonu" şeklinde arama yapabilirsiniz. Farklı pansiyonların web sitelerini ziyaret ederek hizmet seçeneklerini, teslimat ve fiyat politikalarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya platformlarından da müşteri yorumlarını okuyarak deneyimlerini inceleyebilirsiniz.

Bursa köpek pansiyonu seçerken, köpeğinizin bakım ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bir yer tercih etmek önemlidir. Talebiniz doğrultusunda köpeğinizin yaşına, cinsine, sağlık durumuna ve diğer özel gereksinimlerine uygun bir pansiyon seçmeniz önerilir. Ayrıca, pansiyonun hijyen koşullarını, personel deneyimini, güvenlik önlemlerini ve sahip olduğu olanakları da değerlendirmeniz önemlidir.

Sonuç olarak isteyerek ya da istemeyerek can dostlarımızdan ayrı kalmamız durumunda, kendi ailesi kadar kesinlikle mutlu olmayacaktır ama kendi ailesini aratmayacak bakım uzmanı Aysel Hanımın gözetiminde ve 7/24 istediğinizde evcil dostunuzu seyredebileceğiniz sıcak bir aile ortamında Bursa köpek oteli hizmeti almak ister misiniz?

Can dostu köpeğinizden zorunlu bir sebepten kaynaklı ayrı kalmanız durumunda, aile ortamında sizi beklerken strese girmeden sizi bekleyecek dönemi psikolojik anlamda yıpranmadan geçirebileceği otel hizmeti konusunda bursa köpek oteli ekibimiz, köpek eğitimi ve bomba köpekleri eğitimi ve av köpeği eğitimi konularında yarıma ihtiyaç duyduğunuz istenmeyen davranış kalıplarının düzeltilmesi sürecinde bursa köpek eğitimi ekibimiz, can dostunuzun ve sizin yanınızda olmaya çalışacaktır.

 

İletişim

Bursa Köpek Oteli 

Bursa

0544 255 3137

Tayfun Acar

facebook köpek kulübü instagram bursa köpek eğitimi bursa köpek eğitimi youtube kanalı

 

Toy Poodle | Tayfun Acar | Maltese Terrier | Cane corso | Alman Kurdu | Border Collie | Labrador