Cane Corso

cane corso yavruları

Cane corso yavruları

Cane corso üretim çiftliğinden sadakati ve zekasının yanında, çocuklarla olan olumlu diyaloğu ve koruma özelliği bu ırka olan talebi yükseltmektedir. İtalya' da, aileleri ve mülkleri korumak ve bazı durumlarda domuzları veya farklı büyük hayvanları avlamak için kullanılır. Yüksek zeka seviyesi nedeniyle iyi aile köpeğidir, ancak aynı zamanda bölgesel ve koruyucudur. Büyük, güçlü köpekleri seviyorsanız ve harika can dostu ve koruyucusu olabilecek köpek istiyorsanız, cane corso yavru sizin ve aileniz için iyi seçim olacaktır.

Güney İtalya' da ortaya çıkan eski bir çiftlik hayvanı koruyucu köpek türüdür. Cins zekası, cesareti ve sadakati ile bilinir. Cins genellikle askeri, polis ve muhafız işleri için kullanılır.

Cane corso blue

Cane corso blue yavru renginin revaçta olması ikinci sırada gelen siyah rengine göre fiyatının yüksek olmasının nedeni, blue renkli yavruların tüy rengi avantajının yanında sütten kesilmeyi müteakip açık havada mavi gözlü olmaları, cane corso blue yavru renginin fenomen hale gelmesine neden olmuştur. Cane Corso blue renkli olan yavrları diğer renklere göre talebi ve fiyat aralığı yüksektir.

Cane corso blue yavru tüm renklerde olduğu gibi, herhangi karakteristik ya da rengi hariç anatomik farklılıkları olmamakla beraber blue yavru fiyat farkı bulunmaktadır. Blue yavru, diğer İtalyan familyasındaki diğer renkler koruma, itaat ve sadakat özelliklerini aynı şekilde yansıtmaktadır.

Cane corso fiyatları

Cane corso fiyat öncelikle rengine, cinsiyetine ve şecere durumuna göre fiyat farklılıkları yansıtabilmekte olup, yavru fiyat skalası yukarıda anlatmaya çalıştığım nedenlerden dolayı, ortalama yavru fiyatları 3000 TL  4500 TL arasındadır. Cane corso blue yavru fiyatları diğer renklere nazaran yüksek seyretmektedir.

Cane Corso yavru fiyat aralığında farkın temel nedeni bu ırka ait renk çeşitliliğine istinaden fiyat skalasından kaynaklanmaktadır. Bu ırkın fiyat aralığı ilk etapta belirleyici faktör rengi olup, blue renkli yavru farklı renklere göre talebi ve fiyat skalası yüksektir.

cane corso cane corso fiyatları cane corso fiyatları cane corso yavruları cane corso yavruları cane corso blue fiyat cane corso blue cane corso fiyatları cane corso yavruları cane corso siyah cane corso blue cane corso blue cane corso blue yavruları cane corso blue fiyatları cane corso fiyatları cane corso fiyatları cane corso yavru cane corso yavru cane corso yavru cane corso yavru cane corso fiyatları cane corso fiyatları

Bu devasa ama aynı zamanda çocuk dostu olan İtalyan ırkı sülalesinin farklı akrabalarına nazaran fiyatı en uygun olmakla tercih nedenini de etkilemektedir. Cane corso fiyat aralığı ülkemizde pandemi sonrası olması gereken sahiplenme skalasına tekrar dönüş yapacağı düşüncesindeyim.

Cane Corso yavru seçiminin önemli özelliklerinin başında koruma ve bodyguard köpekleri sınıfında görünümünün hakkını veren sayılı cinslerden olup, fiyat skalası da keza emsal ırklara nazaran uygun olmasının yanında, çocuklarla diyaloğundan dolayı emsal koruma köpekleri ırklarına nazaran talep görme skalası ülkemizde ve dünyada daha yüksek seviyedir.

Meslek hayatım sürecinde özellikle çocuklara karşı vicdani yaklaşımı ile her daim şahısımı etkilemiş koruma köpek cinslerinden biri olmuştur. cane corso blue yavru özellikle bebeklik döneminde gözlerinin renginden kaynaklı farklı renklere göre talebi daha yüksektir.

Cane Corso Blue

Cane Corso Blue Yavruları

Blue Cane Corso Blue Fiyatları

Blue Cane Corso Yavru

Cane Corso Siyah Yavru Cane Corso Siyah Yavruları
Siyah Cane Corso Yavru cane corso yavru
özellikleri

Özellikleri, köpeklerin atası olarak bilinen Mastiff sülalesinin üyesi olup İtalyan mastiff olarak literatürde isimlendirilmiştir. Ülkemizde son 15 senedir tanınmaya ve talep görmeye başlayan cane corso yavruları gerek çocuklarla diyalogundan gerek bulunduğu bölgeyi başarılı şekilde koruyor olmasından dolayı, sempati toplamıştır.

Diğer koruma köpekleri kategorisinde bulunan köpek ırklarının çocuklara karşı dikkatli davranmamaları bu ırkın popülaritesini artırmıştır. Irk özellikleri çocuklarla diyaloğu her zaman vefalı, uslu ve uyumludur. Irkın cane corso blue renginde olanının göz rengi mavi renge yakındır. Cane corso blue ve diğer renklerinin özellikleri aynıdır.

Diğer köpeklere ve yabancılara karşı saldırgan tavrı bulunmakla beraber genç yaşta eğitilmesi halinde bu tavrı itaatkar şekilde kontrol altında tutabilmektedir. Cane özellikle yavruluk döneminde sosyalleştirilmesi konusunda dikkatli davranılmalı ve çocuklarla olan diyalogunda sınırlamalar getirilmemeli, çocuklara karşı her zaman sevgi ile yaklaşması sağlanmalıdır.

Karakter özellikleri yapısı, Sahibine karşı sadık ve itaatkar yapısı bulunmakla beraber akıllı yapısının yanında koruma özelliği de son derece gelişmiş durumdadır. Doğru eğitim müfredatı ile eğitilmeleri kolay ve geri dönüşümü başarılı öğrencidir. Bu özelliklerinin yanında çabuk sinirlenen, her zaman tetikte ve kendine güvenen yapısı olmakla beraber bekçi ve bodyguard köpeğidir. Kıl Yapısı, Kısa, yoğun, dimdik tüyleri vardır. Renkleri ise siyah, gri, taba ya da çizgili olabilir. Ağızları siyah ya da gri olabilir. Göğsünde, ayaklarında siyah ve gri lekeler olabilir. Tüy dökümü hafif geçmektedir.

Güncel cane corso yavru fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

Cane Corso üretim çiftliği

Bursa

05323438041

Tayfun Hoca

facebook beagle köpek sayfamız instagram köpek kulübü youtube köpek kulübü kanalı