Cane Corso

cane corso yavruları

Cane Corso Yavruları Blue Fiyatları

cane corsoCane Corso yavru zellikleri ile bir çoğumuzun hayalinde olan can dostu köpek ırkını tamamlamaktadır. İri bir cüsseye sahip olmasının yanında bu iri cüssesi ile çocuklar ile oyun arkadaşı ve onların bodyguardı konumunda olması, diğer taraftan ileri derece bahçe ve kişi koruması özelliği ve itaatkar yapısı ile iri cüssesinin yanında sahibine son derece itaatkar yapısı bir çoğumuzun hayalini süsleyen köpek cinsi olduğunu biliyorum.

Cane Corso yavru üretim çiftliğinden sadakati ve zekasının yanında, çocuklarla olan olumlu diyaloğu ve koruma özelliği bu ırka olan talebi yükseltmektedir. İtalya' da, aileleri ve mülkleri korumak ve bazı durumlarda domuzları veya farklı büyük hayvanları avlamak için kullanılır. Yüksek zeka seviyesi nedeniyle iyi aile köpeğidir, ancak aynı zamanda bölgesel ve koruyucudur. Büyük, güçlü köpekleri seviyorsanız ve harika can dostu ve koruyucusu olabilecek köpek istiyorsanız, cane corso yavru blue sizin ve aileniz için iyi seçim olacaktır.

İtalya' da ortaya çıkan eski bir çiftlik hayvanı koruyucu köpek türüdür. Cins zekası, cesareti ve sadakati ile bilinir. Cins genellikle askeri, polis ve muhafız işleri için kullanılır.

 

Cane Corso Blue Yavru

cane corso yavruCane corso blue yavru renginin revaçta olması ikinci sırada gelen siyah rengine göre fiyatının yüksek olmasının nedeni, blue renkli yavruların tüy rengi avantajının yanında sütten kesilmeyi müteakip açık havada mavi gözlü olmaları, cane corso blue yavru renginin fenomen hale gelmesine neden olmuştur. Cane Corso blue renkli olan yavrları diğer renklere göre talebi ve fiyat aralığı yüksektir.

Cane corso blue yavru tüm renklerde olduğu gibi, herhangi karakteristik ya da rengi hariç anatomik farklılıkları olmamakla beraber blue yavru fiyat farkı bulunmaktadır. Blue yavru, diğer İtalyan familyasındaki diğer renkler koruma, itaat ve sadakat özelliklerini aynı şekilde blue rengide yansıtmaktadır.

Cane Corso Fiyat

Cane corso fiyat öncelikle rengine, cinsiyetine ve şecere durumuna göre fiyatları yansıtabilmekte olup, cane corso fiyatları skalası yukarıda anlatmaya çalıştığım nedenlerden dolayı, ortalama cane corso fiyat 4.000 TL 6.000 TL arasındadır. Cane corso blue fiyat skalası diğer renklere nazaran yüksek seyretmektedir.

Cane Corso fiyat aralığında farkın temel nedeni bu ırka ait renk çeşitliliğine istinaden fiyat skalasından kaynaklanmaktadır. Bu ırkın fiyat aralığı ilk etapta belirleyici faktör rengi olup, cane corso yavru blue renkli yavru farklı renklere göre talebi ve fiyat skalası yüksektir.

cane corso cane corso fiyatları cane corso fiyatları cane corso yavruları cane corso yavruları cane corso blue fiyat cane corso blue cane corso fiyatları cane corso yavruları cane corso siyah cane corso blue cane corso blue cane corso blue yavruları cane corso blue fiyatları cane corso fiyatları cane corso fiyatları cane corso yavru cane corso yavru cane corso yavru cane corso yavru cane corso fiyatları cane corso fiyatları

Bu devasa ama aynı zamanda çocuk dostu olan İtalyan ırkı sülalesinin farklı akrabalarına nazaran fiyatı en uygun olmakla tercih nedenini de etkilemektedir. Cane corso fiyat aralığı ülkemizde pandemi sonrası olması gereken sahiplenme skalasına tekrar dönüş yapacağı düşüncesindeyim.

Her ne kadar ülkemizde cane corso fiyatları konusunda farklı görüşler sunulsa da, cane corso fiyat skalası reklerine, cinsiyetlerine ve şecere geçmişine göre farklılık göstermektedir.

Cane Corso yavru seçiminin önemli özelliklerinin başında koruma ve bodyguard köpekleri sınıfında görünümünün hakkını veren sayılı cinslerden olup, fiyat skalası da keza emsal ırklara nazaran uygun olmasının yanında, çocuklarla diyaloğundan dolayı emsal koruma köpekleri ırklarına nazaran talep görme skalası ülkemizde ve dünyada daha yüksek seviyedir.

Meslek hayatım sürecinde özellikle çocuklara karşı vicdani yaklaşımı ile her daim şahısımı etkilemiş koruma köpek cinslerinden biri olmuştur. Cane corso yavru blue özellikle bebeklik döneminde gözlerinin renginden kaynaklı farklı renklere göre talebi daha yüksektir.

Cane corso yavru blue konusunda yaniden yinelemek istiyorum ki, özellikle bebklik döneminde göz renginin maviye yakın renk skalasına sahip olmasından ve cane corso yavru blue cinsinin bebeklik dönemindeki abenisinden mütevellit cane corso blue yavru fiyat ortalaması cane corso familyasındaki diğer renklere nazaran bir miktar yüksek seyretmektedir.

Cane Corso Blue

Cane Corso Blue Yavruları

Blue Cane Corso Blue Fiyatları

Blue Cane Corso Yavru

Cane Corso Siyah Yavru Cane Corso Siyah Yavruları
Siyah Cane Corso Yavru cane corso yavru

Özellikleri

Özellikleri, köpeklerin atası olarak bilinen Mastiff sülalesinin üyesi olup İtalyan mastiff olarak literatürde isimlendirilmiştir. Ülkemizde son 15 senedir tanınmaya ve talep görmeye başlayan yavru gerek çocuklarla diyalogundan gerek bulunduğu bölgeyi başarılı şekilde koruyor olmasından dolayı, sempati toplamıştır.

Cane corso yavru blue ve diğer renkte olan yavrular, farklı koruma köpekleri kategorisinde bulunan köpek cinslerinin çocuklara karşı dikkatli davranmamaları bu ırkın popülaritesini artırmıştır. Irk özellikleri çocuklarla diyaloğu her zaman vefalı, uslu ve uyumludur. Irkın cane corso blue yavrusunun göz rengi mavi renge yakındır. Blue yavru ve diğer yavru renklerinin karakteristik özellikleri aynıdır.

Yavruların, yetişkin sürecine girdiğinde, diğer köpeklere ve yabancılara karşı saldırgan tavrı bulunmakla beraber genç yaşta eğitilmesi halinde bu tavrı itaatkar şekilde kontrol altında tutabilmektedir. Özellikle yavruluk döneminde sosyalleştirilmesi konusunda dikkatli davranılmalı ve çocuklarla olan diyalogunda sınırlamalar getirilmemeli, çocuklara karşı her zaman sevgi ile yaklaşması sağlanmalıdır.

Karakter özellikleri yapısı, Tamamen blue yavru, siyah ve diğer renkte yavruların ve gençlik döneminde sahibinin yetiştirmesiyle doğru orantılıdır. Genel olarak sahibine karşı sadık ve itaatkar yapısı bulunmakla beraber akıllı yapısının yanında koruma özelliği de son derece gelişmiş durumdadır. Doğru eğitim müfredatı ile eğitilmeleri kolay ve geri dönüşümü başarılı öğrencidir. Bu özelliklerinin yanında çabuk sinirlenen, her zaman tetikte ve kendine güvenen yapısı olmakla beraber bekçi ve bodyguard köpeğidir. Kıl Yapısı, Kısa, yoğun, dimdik tüyleri vardır. Renkleri ise siyah, gri, taba ya da çizgili olabilir. Ağızları siyah ya da gri olabilir. Göğsünde, ayaklarında siyah ve gri lekeler olabilir. Tüy dökümü hafif geçmektedir.

Güncel cane corso yavru fiyat bilgisi hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz. Üretimde olan diğer yavru köpek cinsleri için sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim

Cane Corso üretim çiftliği

Bursa

05323438041

Tayfun Hoca

facebook cane corso sayfamız instagram köpek kulübü youtube köpek kulübü kanalı köpek kulübü linkedin köpek kulübü sayfamız