French Bulldog

french bulldog yavrusu

french bulldog yavru fiyatları

French Bulldog ırkı bence anlatılabilecek kadar kolay bir ırk olduğunu düşünmüyorum. French Bull yavrusu her şeyden evvel o pörtlek gözleri ve tabiri caiz ise o şapşik bakışları insanı kendinden etmektedir. Benim evimde de 3 tane French bulldog var. Fındık, Bagira ve Şero :-). Onların enerjilerine ve ufacık boyları ile koruma yapmalarına hayranım. Akşam işten eve geldiğimde bahçede onlar ile geçirdiğim 10 dakika tüm günün stresini almakla birlikte, hayat enerjimi bir anda maksime etmeye yetmektedir. French Bulldog yavrusu sevgi kıskançlıklarının yanında o oyuncu ve sevimli halleri anlatılmaz yaşanır tabirini tam olarak ifade ettiğini düşünüyorum. French Bulldog yavrusu tam bir aile köpeği olduğunu düşünüyorum.

satılık french bulldog yavruları

French Bulldog Yavru    French Bulldog Yavru

French Bulldog Yavru    satılık french bulldog yavruları

French Bulldog Yavru    French Bulldog Yavru

French Bulldog Yavru    French Bulldog Yavru

french bulldog özellikleri

French Bulldog Yavrusu, yuvarlak uçlu, dik ve yarasa benzeri kulakları ile güçlü, küçük bir Bulldog yavrusudur. Evcil hayvanlar ve köpeklerle olmayı severler. French Bulldog yavrusu çocuklarla iyi anlaşırlar, adaptasyon kolaylığı olan, iyi birer arkadaştırlar. Bazı French Bulldog ırkı yabancılara temkinli yaklaşır ancak çoğu herkesle iyi geçinir. Kare düz kafası İngiliz bulldog ırkı kadar iri ve gösterişli değildir. Alın yuvarlaktır. Omuz yüksekliği köpeğin genel yapısı dengeli olduğu sürece önemli değildir. Omuz yüksekliği genelde omuzdan kuyruğa kadar olan uzunlukla aynıdır. French bulldog omuz kısmı kuyruk kısmına göre daha geniştir. French Bulldog yumuşak, kısa ve bakımı kolay kürkü kaplan desenli, sarı, beyaz ve bu renklerin kombinasyonunda olabilir. Derisi dokununca hoş bir his verecek şekilde yumuşak ve gevşektir. Çıkık iri gözleri koyu renklidir ve dişler alt çene üst çenenin üzerine gelecek şekilde kapanır. Kuyruk ya düz ya da tirbüşonvari kıvrıktır.

French Bulldog Karakteri
French Bulldog yavrusu iyi huylu ve bakımı kolay bir arkadaştır. Oyuncu ve şirin olmasının yanı sıra apartman hayatı için iyi bir bekçidir. Farelerin de acımasız avcısıdır. French bulldog yavru tek bir kişi ile bağ kurar. Tek başına bırakılmaması gereken duygusal bir ırktır. O ufak tefek görünümün yanında French bulldog yavrusu rahatsız edildiklerinde savunmaya geçebilir. Genelde sahiplerini paylaşmak istemediklerinden diğer köpeklerden pek hoşlanmaz, ancak birlikte büyütülürlerse diğer ev hayvanları ile arası iyidir. Yabancılara karşı mesafelidir. Sadece yeterince olgun çocuklara tavsiye edilir. Özellikle yaşlılarla araları iyidir. Irk salyalı olabilir.

French bulldog Yavrusu Yaşam Ortamı
French Bulldog yavrusu iklim aşırılıklarına karşı duyarlıdır. Aşırı ısı bu köpekte kalp krizine neden olabilir. Bu nedenle serin iklimleri tercih ederler. French bulldog yavrusunun apartman hayatına uyumu son derece başarılıdır.

French bulldog Irk Kökeni
French bulldog, İngiliz Bulldog ırkının minyatür versiyonu olarak İngiltere' de üretildi. 1860 yıllarında French Bulldog köpek yetiştiricileri bu küçük köpeklerin bazılarını Fransa' ya ithal edip onları Fransız Terrieri ile çaprazladı. Fransız yürüyüş severler arasında bu köpekler çok tutunca Fransız Bulldog ismi kabul edildi. Show' lar için ırk İngiltere' ye geri getirildiğinde İngilizler Bulldog ırkının kendi kültürlerine ait bir sembol olduğunu öne sürerek büyük tepki göstermişlerdi.

french bulldog fiyatları

French Bulldog yavrusu fiyatları öncelikle rengine ve şecere durumuna göre farklılıklar yansıtmaktadır. French Bulldog familyasında nadiren bulunan Blue French Bulldog yavrusu fiyat olarak en yüksek olması ile birlikte diğer renklerde fiyatlar aynı konumda olduğunu söyleyebilirim. French Bulldog yavrularının satış fiyatları 1.700 TL ile 7.000 TL arasında farklılıklar yansıtmaktadır.

french bulldog yavru

İletişim

French Bulldog Üretim Çiftliği

Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

köpek kulübü instagram   köpek kulübü twitter   köpek kulübü youtube

Ana Sayfa