Köpek Kulübü

köpek kulübü çiftliği

köpek kulübü üretim çiftliği

KÖPEK KULÜBÜ

 Türkiye nin en geniş satış yelpazesine sahip olup, üretim merkezi BURSA da bulunmaktadır. Yavru Köpek Kulübü bünyesinde bulunmayan özel ırkların teminini, yurt dışı clublerinden getirmek suretiyle, sağlıklı ve ırk garantili olarak yeni ailelerine teslim edilmektedir.

Yavru köpeklerimizin içinde bulundukları döneme ait aşı uygulamaları yapılmış olup, kimlikleri onaylı bir şekilde hazırlanmaktadır. Yavru köpeklerimiz yeni ailelerine aşı uygulamalarını ve ırk bilgilerini gösteren belge ile teslimi yapılmaktadır. Köpek Kulübü satışı yapılan yavru köpeklerinin % 95 ini şehir dışı ve yurt dışı talepleri oluşturmaktadır.

Bursa dışında olup gelme imkanı bulunmayanlar için, kısa mesafeler için kara yolu, Uzun mesafeli gönderimlerde THY uçak kargosu ile taşıma boxu içerisinde evrakları ile birlikte güvenli ve sağlıklı bir şekilde gönderimi sağlanmaktadır. Yurt dışı gönderimlerinde gideceği ülkenin yasal prosedürleri gereği tanzim edilmesi gereken evraklar hazırlanarak hava yolu ile gönderimi sağlanmaktadır.

Köpek Kulübü tesisinden kareler

 Köpek Kulübü Köpek Kulübü
   
Köpek Kulübü Köpek Kulübü
   
Köpek Kulübü Köpek Kulübü
   
Köpek Kulübü Köpek Kulübü
   
Köpek Kulübü Köpek Kulübü
   
Köpek Kulübü Köpek Kulübü
   
Köpek Kulübü Köpek Kulübü
   
Köpek Kulübü Köpek Kulübü
   
Köpek Kulübü Köpek Kulübü

Ülkemizde köpek sahiplenmek ücretli ya da ücretsiz son derece kolay durumda olup, bu nedenle de belediye bünyelerinde teşekkül eden evsiz hayvan barınakları kapasiteleri üzerinde doluluk göstermektedir. Evcil dostlarımızı sahiplenirken ya da ücretli satın alırken onunla bir ömür yaşayıp yaşayamazcağıza karar verdikten sonra bu kararımızı hayata geçirmemiz hem vicdanen hem de Allah katında son derece önemli bir konudur.

O nun senden 10 Ricası

1-Benim hayatım 10-15 yıl sürer. Senden ayrılığım bana acı verir. Beni almadan önce bunu düşün.

2- Bana, senin benden istediklerini anlayacağım bir süre ver.

3- Benim içimde sevgi duygusu uyandır ben bununla yaşarım.

4- Bana hiç bir zaman uzun süreli darılma ve cezalandırmak için bir yere kapatma. Senin hayatında iş, eğlence ve arkadaşların var. Benim hayatımda ise sadece sen varsın.

5- Arada sırada benimle konuş. Sözlerini anlamasam bile bana yönelttiğin sesini anlarım.

6- Bana daima nasıl davranılması gerektiğini bil. Ben hiç bir zaman unutmam.

7- Beni dövmeden önce aslında dişlerimle kemiklerini un ufak edebileceğimi, ancak asla böyle bir yola başvurmayacağımı düşün.

8- Beni "isteksiz, tembel ve inatçı" diye azarlamadan önce düşün: Belki yediğim yemek dokunmuştur, belki güneşin altında uzun zaman kalmışımdır veya halim kalmamıştır.

9- Yaşlandığımda benimle ilgilen, bir gün sen de yaşlanacaksın.

10- Her zor anımda yanımda ol, "benim içim kaldırmaz" veya "ben görmeden olsun" deme, çünkü benim için her şey seninle birlikte daha kolay.

Köpek Kulübü

Köpeklerin Bakımı

Köpeğinizi mutlu ve sağlıklı tutmak, tüylerini ve derisini korumak demektir. Bu konuda doğru mama yardımcı olabilir ve tüy yapısına bağlı olarak bazı köpeklere banyo yaptırılması gerekecektir. Bu durumda onu düzenli olarak profesyonel bir kuaföre götürebilir ya da onu kendi başınıza temizlemeyi seçebilirsiniz. Onu yıkarken köpekler için tasarlanmış bir şampuan kullanın ve bir köpeğin tüylerini fırçalamak temizlik işleminin önemli bir parçası olmakla birlikte köpeğin dişlerini fırçalamak da eşit derecede önem taşır. Unutulmamsı gereken hayati bir konu var, onlar doğalarında özgür olarak yaşarken, onların yaşam alanlarını bizler betonarmeye çevirerek, ismine de modern yaşam adını verdik, bu nedenle de onların ihtiyaçlarını kendilerinin doğal yaşamda olduğu gibi karşılamalarını beklemek sanırım haksızlık olur.

Evcil dostlarımızın ırklarına ve cinsiyetlerine göre bakımlarında farklılık bulunmakla birlikte, o sevimli canların modern yaşamda maalesef ki ihtiyaçlarını kendilerinin gideremeyeceklerini unutmamak gerekir. Kendi doğal ortamlarında tırnaklarının kesilmesinden, dişlerinin fırçalanmasına kadar olan bir çok bakımı doğada kendilerinin karşılayabildiklerini hatırlayalım.

 

İletişim

Köpek Kulübü üretim çiftliği

Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

köpek kulübü instagram   köpek kulübü twitter   köpek kulübü youtube

Ana Sayfa