Tarayiciniz JavaScript desteklemiyor.

Köpek Oteli

köpek oteli

Köpek oteli pansiyonu merkezi

Köpek Oteli pansiyonu şehirleşmenin hızla yayıldığı özellikle son 20 senelik geçmişimizde evcil dostlarımıza bu hizmeti veren işletmeleri araştırmak iyi olması bakım ve hijyen konularında hassasiyet gösteriliyor olması ve pet dostumuz içinde huzurlusunu aramak popüler hale gelmiştir.

Günümüz Türkiye'sin de tatile ya da seyahat maksatlı şehir dışına çıkmamız gerektiğinde konaklama yapacağımız otellerde öncelikle pet kabul edip etmedikleri konusunda bilgi alıp, pet kabul eden otellerde konaklamayı öncelikli olarak tercih ediyoruz.

Sanıyorum şu şekilde bir anket düzenlense;

 "Issız bir adaya düşseniz yanınızda olmasını istediğiniz 3 şey ne olur du?..."

Kanaatimce 2. sırayı evcil dostumuz alacaktır, 3. sırada her zaman ki gibi cep telefonları :-).

Pet otelinde nelere dikkat edilmelidir

  1. Öncelikle tesisin ilgili kurum tarafından ruhsatlandırılmış ve sorumlu veteriner hekiminin olmasına.
  2. Tesiste görevli personelin evcil dostlara yaklaşımları özellikle gözlemlenmesi gereken bir konudur
  3. Evcil dostumuzun konaklayacağı bölümü ziyaret edip, rutubetli ya da karanlık olmamasına dikkatedilmeli
  4. Mama ve su kaplarını mümkünse kendimiz getirmeliyiz şayet bu imkanımız yoksa mama ve su kaplarının temizliğini kontrol etmek yerinde olacaktır.
  5. Beslenmesi noktasında kendi mamasını teslim etmemiz en uygunudur.
  6. Kendi yaşam alanında üzerinde uyumaktan keyif aldığı yatak veya kıyaferler ve yalnızken oyalanmaktan keyif aldığı eşyaları da görevliye teslim etmemiz evcil dostumuzun ayrılığınızda stres faktörünü daha az yaaşamasını sağlayacaktır.
  7. Petiniz diğer petler ile uyum içerisinde oynayabiliyor ise, bu konuda görevliyi bilgilendirerek gezinti saatlerinde kendi ırkının boyutlarında arkadaşları ile vakit geçirmelerine müsaade ettiğinizi bildirmeniz yerinde olacaktır.
  8. Firma sorumlusundan gün içerisinde sorumlu personelin iletişim bilgilerini almak suretiyle gün içerisinde firmanın çalışma temposu da göz önünde bulundurularak online evcil dostunuzu görebilme talebinde bulunmanız iyi olacaktır (hazırlıyorum...).
İletişim

Köpek Kulübü Otel Pansiyon Merkezi

İstanbul / Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin
facebook köpek eğitimi

Şubelerimizde Kredi Kartı geçerlidir