Pomeranian boo üretim çiftliği

pomeranian boo

Pomeranian boo fiyat yavru özellikleri

Pomeranian oyuncaktan farksız sevimli, şirin ve güzel mi güzel Pomeranian Boo yavru internette görselinin bile sizi ne derece heyecanlandığını tahmin edebiliyorum lakin fiyat aralığı aynı zamanda sizleri şaşırtacağından da eminim. Son zamanların tercih edilen ve o kadar da maliyeti yüksek olan fiyat, üretiminin az olmasından, ve erişkin olduğu dönemde teddy bear gibi şekillenmesi hayalimizden dolayı sahiplenme fiyat skalası şimdilik yüksek seyretmektedir. Sevimli ve şirin süs köpeği ırkının karakter özellikleri nelerdir, kimler beslemelidir?

Pomeranian yavru fiyat aralığı nedir? ülkemizde neden yüksek olduğuna kadar merak edilen soruların cevaplarını birlikte görelim. boo yavru Polonya ve Almanya da görülmekle birlikte şu an tüm dünya da yayılmış durumdadır. Sosyal medya da boo isimli köpeğin tanınmasıyla, tüm dünya da yoğun şekilde talep edilmektedir. Bu sevimli ırkın talebinde bu kadar yüksek talep edilmesinin nedeni, son derece güzel bir yüzünün olmasından kaynaklanmaktadır.

pomeranian boo yavru

pomeranian boo yavru

pomeranian pomeranian pomeranian pomeranian pomeranian pomeranian pomeranian pomeranian pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo fiyat pomeranian boo fiyat pomeranian boo fiyat pomeranian boo fiyat pomeranian boo fiyat

pomeranian boo fiyat

pomeranian boo fiyat pomeranian ırkının fiyat skalasın zaman zaman değişiklik yansıtsa da günümüz pandemi koşullarında 9.000 TL - 20.000 TL arasında seyretmektedir. Boo fiyat ortalaması pandemi dönemi öncesinde seyrettiği rakamlardan daha düşük seviyelerde bulunmaktaydı.

Pomeranian fiyat skalası diğer minyatür ırklarda da olduğu gibi, dünyada ve ülkemizde insanların zorunlu olarak kısıtlamalardan dolayı evlerine hapsolmalarından dolayı fiyat artışları yaşanmaktadır.

Özellikleri

Özellikleri nelerdir?

Ailemize ilk katılım sürecinde evimizin her noktasını  beslenmesi ve bakımı konularında hassasiyet göstermemiz gerekir. Özellikle beslenme noktasın da kaliteli mamalar kullanılmalıdır. Ona ilgimizi, sevgimizi ve saygımızı eksik bırakmamalı ve  mümkün olduğunca şımartma noktasında ayarı güzel tutturmak gerekmektedir, aksi takdirde Yorkshire ve Maltese ırklarında olduğu gibi herkese havlayan, yaptırmak istediklerini havlayarak yerine getirilmesin de ısrar eden karaktere dönüşmektedir. Sadece ihtiyacı olduğunda banyo yaptırılmalıdır.

Diş sağlığı önemli olup düzenli fırçalanmalıdır ancak en iyisi günde 1defa fırçalanması olacaktır. Genizlerine kaçan suyu çıkarmak için hapşırmaları tehlikeli değildir. Sadece o hapşırırken boğazı ovulmalıdır.Boo yavru ırkının ortalama ömürleri 12-16 yıldır. Özellikleri, Literatürde Spitz namında geçmekte olan bu fenomen boo köpek internet üzerinde yavru sahibi olan kişinin köpeğinin videosunu paylaşması ve paylaştığı videonu yoğun izleyici tarafından ziyaret edilmesi esnasında köpek sahibinin köpeğine verdiği isim olan Boo ismi halk arasında bu köpek ırkının bu isimle anılmasına neden olmuştur.

Sayfanın başında belirttiğim boo konusuna bir kez daha açıklık getirmek istiyorum, fiyat konusu bu ırkın seçimi konusunda ikinci planda olması gereken bir husustur.

pomeranian

Renkleri

Pomeranian boo yavru köpek ırkı 2 gruba ayrılmakta, Bu gruplarda yine kendi içlerinde kilolarına göre 3 ayrı gruba ayılmaktadırlar.

1. Grup, Fox Face olarak bilinen tilki suratlı olanları

2. Grup, Teddy Bear ya da bilinen isimi Ayı Surat Boo

Fox face ve bear fiziki ölçülerine göre üç sınıfa ayrılmaktadırlar.

1. Standart şeklinde geçen Ağırlıkları 3 Kg - 3,5 Kg arasında olan,

2. Medyum Size Ağırlıkları 2 Kg. - 2,5 Kg. arasında olan,

3. Teacup özellikle tercih edilendir, ağırlığı 2 Kg. - 1,5 Kg. arasındadır.

Renkleri: benim benzetmemle gökkuşağı renkleri kadar çeşitlilik göstermektedir, pomeranian yavru ırkının renklerinin ne kadar çeşitli olduklarını sayfamızda görebilirsiniz. Tıraşı, Kesinlikle makinayla yapılmamalı ve alt katman tüylerinin hassas olmasından dolayı makas kullanılmalıdır. Üst katman tüyleri kabarıktır; alt katman tüyleri ise kalındır. Siyah, mavi, çikolata rengi olabilirler. Ten rengi her rengin karışımı, turuncu, krem, kırmızı; sade veya samur olabilirler. Aslına bakarsanız pembenin üzerinde çizgiler hariç her şekilde olabilir, erkeği yılda 1 defa tüy döker ve dişisi sıcakta veya doğumdan sonra tüy dökmesi biraz fazla olabilir. İnternet ortamında bilgi kirliliği yüksek olan pomeranian boo ırkının pomeranian fiyat skalası hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

pomeranan boo fiyat    pomeranian boo fiyat

İletişim

Pomeranian Boo üretim çiftliği

Bursa

05323438041

Tayfun Hoca

facebook pomeranian boo facebook köpek kulübü linkedin köpek kulübü instagram pomeranian boo youtube köpek kulübü kanalı

Ana Sayfa

bursa köpek çiftliği