Pomeranian Boo

pomeranian boo

Pomeranian Boo Fiyatları Köpek Spitz Yavruları

Pomeranian, aslen Avrupa'nın kraliyet saraylarında fareleri avlamak amacıyla yetiştirilmiş küçük bir köpek türüdür. Çeşitli renk ve işaretlerde gelirler. En dikkate değer özelliklerinden bazıları uzun, kabarık tüyleri ve tilkiye benzer yüzleridir. Pomeranian erişkin olduğu dönemde, 2,5 ila 5,5 kilo arasında olmaktadır. Pomeranian fiyatları konusunda enerjik ve inatçı olmasının yanında sevimli ve şirindir. Diğer köpek cinslerine karşı saldırgan değildirler, lakin kendilerini tehdit altında hissettiklerinde insanlara karşı saldırgan olabilirler.

Pomeranian Boo

Pomeranian Boo Kabarık küçük bir aşk topuna benzetilmektedirler. Her aile için mükemmel ve özellikle alerjisi olanlar için son derece uygun köpek cinsidir. Pomeranian boo yavruları sevgi dolu, enerjik ve sadık ırktır. Sahibi için iyi bir arkadaş ve koruyucu olmaya adaydır.

Pomeranian boo yavruları ülkemizde neden yüksek olduğu merak edilen soruların cevaplarını beraber görelim. Polonya ve Almanya da görülmekle birlikte şu an tüm dünya da yayılmış durumdadır. Sosyal medya da "BOO" isimli köpeğin tanınmasıyla, tüm dünya da yoğun şekilde talep edilmektedir. Bu sevimli ırkın talebinde bu kadar yüksek talep edilmesinin nedeni, son derece güzel yüzünün olmasından kaynaklanmaktadır.

Pomeranian Boo Fiyatları

Pomeranian boo fiyatları dönem dönem arz talep faktöründen etkilenmek suretiyle iniş ve çıkışlar yaşamaktadır. İçinden geçmekte olduğumuz Pandemi sürecinde sınırların kapatılması, insanların evlere zorunlu hapsedilmesi gibi nedenler pomeranian fiyatlarının 3 kata yakın artmasına neden olmuş, Pandemi öncesi pomeranian boo köpek fiyatları 4.500 ile 9.000 ₺ arasında iken günümüzde 9.000 / 25.000 TL aralığında seyretmektedir. fiyatları

Pomeranian fiyatları konusunda belirttiğim sahiplenme maliyetleri tamamen şahsi düşüncemden ibaret olup, pomeranian boo fiyatları sektörde faaliyet gösteren üretici ve satıcı arkadaşların sahiplenme maliyetleri kendi insiyatifindedir. pomeranian fiyatları

pomeranian pomeranian boo pomeranian boo fiyat pomeranian pomeranian pomeranian pomeranian pomeranian pomeranian boo pomeranian pomeranian fiyat pomeranian fiyat pomeranian fiyat pomeranian fiyat pomeranian yavru pomeranian yavru pomeranian yavru

Pomeranian Boo Köpek

Pomeranian boo köpek hepimizin sahiplenmek isteyeceği, traşlı görünümü ile gönülleri fetheden bu sevimli ve şirin minyatür köpek cinsi özellikle bahçesiz evlerde beslenmesi yönünde kesinlikle uygun can dostudur. Çocuklar ile vakit geçirmekten büyük mutluluk duyymakta olup, bu ırk özelliğinin erişkin olduğunda olumlu olması için yavrularının sosyalleştirilmesi önemlidir.

Günümüzde özellikle hanımefendilerin ve çocukların tercih talebinin yüksek olduğu pomeranian boo köpek cinsi bunca talebi hak ediyor mu dersiniz? Şahsi kanaatim pomeranian boo köpek cinsi yavrularını kesinlikle evet hak ediyor fazlasıyla diyelirim.

Yavruları

Pomeranian boo yavruları sahiplenme düşüncesinde iken bu sevimli süs köpeği cinsinin bakım ve beslenmesi için uygun yaşamsal ortamının karşılanması konusunda ne kadar hazır olduğumuza bakmak gerekir. pomeranian yavruları

Pomeranian boo yavruları ailemize katılım sürecinde evimizin her noktasını beslenmesi ve bakımı konularında hazırlamamızın önemli olduğu bir gerçektir. Özellikle beslenme noktasın da kaliteli mamalar kullanılmalıdır. Ona ilgimizi, sevgimizi ve saygımızı eksik bırakmamalı ve  mümkün olduğunca şımartma noktasında ayarı güzel tutturmak gerekmektedir, aksi takdirde Yorkshire ve Maltese ırklarında olduğu gibi herkese havlayan, yaptırmak istediklerini havlayarak yerine getirilmesin de ısrar eden karaktere dönüşmektedir. Sadece ihtiyacı olduğunda banyo yaptırılmalıdır. pomeranian boo yavruları

Diş sağlığı önemli olup düzenli fırçalanmalıdır ancak en iyisi günde 1defa fırçalanması olacaktır. Genizlerine kaçan suyu çıkarmak için hapşırmaları tehlikeli değildir. Sadece o hapşırırken boğazı ovulmalıdır. Cinsin ortalama ömürleri 12-16 yıldır. Literatürde Pomeranian Spitz şeklinde geçmekte olan bu fenomen sevimli köpek cinsi internet üzerinde yavru sahibi olan kişinin köpeğinin videosunu paylaşması ve paylaştığı videonu yoğun izleyici tarafından ziyaret edilmesi esnasında köpek sahibinin köpeğine verdiği isim olan BOO ismi halk arasında bu köpek ırkının bu isimle anılmasına neden olmuştur. pomeranian köpek yavruları

Sayfanın başında belirttiğim sahiplenme fiyat konusuna bir kez daha açıklık getirmek istiyorum, yavruları fiyatları konusu bu ırkın seçimi konusunda ikinci planda olması gereken bir husustur.

pomeranian yavru

Özellikleri ve Renkleri

Pomeranian boo köpek özellikleri, Pomeranian ırkı 2 gruba ayrılmaktadır. Bu gruplarda yine kendi içlerinde kilolarına göre 3 ayrı gruba ayılmaktadırlar. 1. Grup, Fox Face olarak bilinen tilki suratlı olanlardır. 2. Grup, Teddy Bear ya da bilinen isimi Ayı Surat Fox face ve bear fiziki ölçülerine göre üç sınıfa ayrılmaktadırlar. 1. Standart şeklinde geçen Ağırlıkları 3 Kg - 3,5 Kg arasında olan, 2. Medyum Size Ağırlıkları 2 Kg. - 2,5 Kg. arasında olan, 3. Teacup özellikle tercih edilendir, ağırlığı 2 Kg. - 1,5 Kg. arasındadır.

Pomeranian boo köpek renkleri, Benim benzetmemle gökkuşağı renkleri kadar çeşitlilik göstermektedir, ırkın renklerinin ne kadar çeşitli olduklarını sayfamızda görebilirsiniz. Tıraşı, Kesinlikle makinayla yapılmamalı ve alt katman tüylerinin hassas olmasından dolayı makas kullanılmalıdır. Üst katman tüyleri kabarıktır; alt katman tüyleri ise kalındır. Siyah, mavi, çikolata rengi olabilirler. Ten rengi her rengin karışımı, turuncu, krem, kırmızı; sade veya samur olabilirler.

Aslına bakarsanız pembenin üzerinde çizgiler hariç her şekilde olabilir, erkeği yılda 1 defa tüy döker ve dişisi sıcakta veya doğumdan sonra tüy dökmesi biraz fazla olabilir. İnternet ortamında bilgi kirliliği yüksek olan bu ırkın fiyat skalası hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Güncel pomeranian boo köpek fiyatları hakkında güncel bilgi almak için bizimmle iletişime geçiniz. Üretimde olan diğer yavru köpek cinsleri için sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim

Pomeranian Boo Köpek

Bursa

05323438041

Tayfun Hoca

facebook pomeranian instagram pomeranian

Ana Sayfa