Pomeranian Boo

pomeranian boo

Pomeranian Boo Fiyat

Pomeranian, aslen Avrupa'nın kraliyet saraylarında fareleri avlamak amacıyla yetiştirilmiş küçük bir cinstir. Çeşitli renk ve işaretlerde gelirler. En dikkate değer özelliklerinden bazıları uzun, kabarık tüyleri ve tilkiye benzer yüzleridir.

Pomeranian erişkin olduğu dönemde, 2,5 ila 5,5 kilo arasında olmaktadır. Pomeranian ırkı enerjik ve inatçı olmasının yanında sevimli ve şirindir. Diğer cinslere karşı saldırgan değildirler, lakin kendilerini tehdit altında hissettiklerinde insanlara karşı saldırgan olabilirler.

Pomeranian Boo

pomeranian pomeranian pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian boo pomeranian fiyat pomeranian fiyat pomeranian fiyat pomeranian boo fiyat pomeranian boo fiyat pomeranian boo fiyat pomeranian boo fiyat pomeranian sahiplenme pomeranian boo sahiplenme pomeranian boo sahiplenme pomeranian boo sahiplenme pomeranian boo sahiplenme pomeranian fiyat pomeranian fiyat pomeranian fiyat

Pomeranian boo hepimizin sahiplenmek isteyeceği, traşlı görünümü ile gönülleri fetheden bu sevimli ve şirin minyatür cins özellikle bahçesiz evlerde beslenmesi yönünde kesinlikle uygun can dostudur. Çocuklar ile vakit geçirmekten büyük mutluluk duyymakta olup, bu ırk özelliğinin erişkin olduğunda olumlu olması için yavrunun sosyalleştirilmesi önemlidir.

Günümüzde özellikle hanımefendilerin ve çocukların tercih talebinin yüksek olduğu pomeranian boo köpek cinsi bunca talebi hak ediyor mu dersiniz? Şahsi kanaatim bu cins kesinlikle evet hak ediyor diyebilirim.

Pomeranian Fiyatları

Pomeranian fiyat dönem dönem arz talep faktöründen etkilenmek suretiyle iniş ve çıkışlar yaşamaktadır. İçinden geçmekte olduğumuz Pandemi sürecinde sınırların kapatılması, insanların evlere zorunlu hapsedilmesi gibi nedenler pomeranian fiyatlarının 3 kata yakın artmasına neden olmuş, Pandemi öncesi pomeranian fiyat 4.500 ile 9.000  arasında iken günümüzde 9.000 / 25.000 TL aralığında seyretmektedir. pomeranian boo fiyat

Pomeranian boo fiyat konusunda belirttiğim sahiplenme maliyetleri tamamen şahsi düşüncemden ibaret olup, pomeranian boo fiyat skalası sektörde faaliyet gösteren üretici ve satıcı arkadaşların sahiplenme maliyetleri kendi insiyatifindedir. pomeranian boo fiyat

Pomeranian Boo Kabarık küçük bir aşk topuna benzetilmektedirler. Her aile için mükemmel ve özellikle alerjisi olanlar için son derece uygun ırk olup sevgi dolu, enerjik ve sadık ırktır. Sahibi için iyi bir arkadaş ve koruyucu olmaya adaydır.

Ülkemizde neden yüksek olduğu merak edilen soruların cevaplarını beraber görelim. Polonya ve Almanya da görülmekle birlikte şu an tüm dünya da yayılmış durumdadır. Sosyal medya da "BOO" isimli köpeğin tanınmasıyla, tüm dünya da yoğun şekilde talep edilmektedir. Bu sevimli ırkın talebinde bu kadar yüksek talep edilmesinin nedeni, son derece güzel yüzünün olmasından kaynaklanmaktadır. pomeranian sahiplenme

Yavruları Sahiplenme

Pomeranian sahiplenme yavruları sahiplenme düşüncesinde iken bu sevimli süs köpeği cinsinin bakım ve beslenmesi için uygun yaşamsal ortamının karşılanması konusunda ne kadar hazır olduğumuza bakmak gerekir. pomeranian boo fiyat

Pomeranian yavruları sahiplenme ailemize katılım sürecinde evimizin her noktasını beslenmesi ve bakımı konularında hazırlamamızın önemli olduğu bir gerçektir. Özellikle beslenme noktasın da kaliteli mamalar kullanılmalıdır. Ona ilgimizi, sevgimizi ve saygımızı eksik bırakmamalı ve  mümkün olduğunca şımartma noktasında ayarı güzel tutturmak gerekmektedir, aksi takdirde Yorkshire ve Maltese ırklarında olduğu gibi herkese havlayan, yaptırmak istediklerini havlayarak yerine getirilmesin de ısrar eden karaktere dönüşmektedir. Sadece ihtiyacı olduğunda banyo yaptırılmalıdır.

Pomeranian boo diş sağlığı önemli olup düzenli fırçalanmalıdır ancak en iyisi günde 1defa fırçalanması olacaktır. Genizlerine kaçan suyu çıkarmak için hapşırmaları tehlikeli değildir. Sadece o hapşırırken boğazı ovulmalıdır. Cinsin ortalama ömürleri 12-16 yıldır. Literatürde Pomeranian Spitz şeklinde geçmekte olan bu fenomen sevimli köpek cinsi internet üzerinde yavru sahibi olan kişinin köpeğinin videosunu paylaşması ve paylaştığı videonu yoğun izleyici tarafından ziyaret edilmesi esnasında sahibinin köpeğine verdiği isim olan BOO ismi halk arasında bu köpek ırkının bu isimle anılmasına neden olmuştur.

Sayfamın başında belirttiğim pomersnian boo sahiplenme konusuna bir kez daha açıklık getirmek istiyorum, yavru fiyat konusu bu ırkın seçimi konusunda ikinci planda olması gereken bir husustur.

Özellikleri ve Renkleri

Pomeranian boo özellikleri, Pomeranian ırkı 2 gruba ayrılmaktadır. Bu gruplarda yine kendi içlerinde kilolarına göre 3 ayrı gruba ayılmaktadırlar. 1. Grup, Fox Face olarak bilinen tilki suratlı olanlardır. 2. Grup, Teddy Bear ya da bilinen isimi Ayı Surat Fox face ve bear fiziki ölçülerine göre üç sınıfa ayrılmaktadırlar. 1. Standart şeklinde geçen Ağırlıkları 3 Kg - 3,5 Kg arasında olan, 2. Medyum Size Ağırlıkları 2 Kg. - 2,5 Kg. arasında olan, 3. Teacup özellikle tercih edilendir, ağırlığı 2 Kg. - 1,5 Kg. arasındadır.

Pomeranian boo renkleri, Benim benzetmemle gökkuşağı renkleri kadar çeşitlilik göstermektedir, ırkın renklerinin ne kadar çeşitli olduklarını sayfamızda görebilirsiniz. Tıraşı, Kesinlikle makinayla yapılmamalı ve alt katman tüylerinin hassas olmasından dolayı makas kullanılmalıdır. Üst katman tüyleri kabarıktır; alt katman tüyleri ise kalındır. Siyah, mavi, çikolata rengi olabilirler. Ten rengi her rengin karışımı, turuncu, krem, kırmızı; sade veya samur olabilirler.

Aslına bakarsanız pembenin üzerinde çizgiler hariç her şekilde olabilir, erkeği yılda 1 defa tüy döker ve dişisi sıcakta veya doğumdan sonra tüy dökmesi biraz fazla olabilir. İnternet ortamında bilgi kirliliği yüksek olan bu ırkın fiyat skalası hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Can dostu köpeğinizden zorunlu bir sebepten kaynaklı ayrı kalmanız durumunda, aile ortamında sizi beklerken strese girmeden sizi bekleyecek dönemi psikolojik anlamda yıpranmadan geçirebileceği otel hizmeti konusunda bursa köpek oteli ekibimiz, köpek eğitimi ve bomba köpekleri eğitimi ve av köpeği eğitimi konularında yarıma ihtiyaç duyduğunuz istenmeyen davranış kalıplarının düzeltilmesi sürecinde bursa köpek eğitimi ekibimiz, can dostunuzun ve sizin yanınızda olmaya çalışacaktır.

pomeranian pomeranian boo pomeranian boo fiyat pomeranian pomeranian pomeranian pomeranian pomeranian pomeranian boo pomeranian pomeranian fiyat pomeranian fiyat pomeranian fiyat pomeranian fiyat pomeranian yavru pomeranian yavru pomeranian yavru

İletişim

Pomeranian Boo

Bursa

0532 343 8041

Tayfun Acar

facebook pomeranian instagram pomeranian youtube bursa köpek çiftliği kanalı

Ana Sayfa

Toy Poodle | Tayfun Acar | Maltese Terrier | Cane corso | Alman Kurdu | Köpek Eğitimi | Labrador