Yavru Köpek Cinsleri

yavru köpek cinsleri

Yavru Köpek Cinsleri Üretimi

Bursa köpek çiftliği yavru köpek üretim ve satış çiftliğinden, uluslararası ırk standartları federasyonu normlarında yavru köpek cinsleri üretimi yapılmakta olup, üretimi yapılan yavru köpeklerimiz günü gelen aşı uygulamaları kennel deneyimi yüksek veteriner hekim kontrolünde takip edilmekte ve müfredata uygun uygulanıp, belgelerine işlenmektedir.

Merkezi Bursa' da bulunan yavru köpek üretim ve satış merkezi ve mağazasına gelmek suretiyle yavru köpek cinsleri edinemeyecekler için, bulundukları şehre pet pasaportlu ve güvenli şekilde gönderimi aynı gün içerisinde sağlanmaktadır.

Köpek Cinsleri

Akita inu

Akita köpek ırkını Amerikan yapımı bir filmde hachiko isimli akita inu yavru bir köpek ırkının sahibine sadakati ile  gözlerimiz dolarak seyrettik. Akita yavru ırkının sadakati ve sahibine bağlılığını hepimiz biliyoruz. Akita inu fiyat skalasını etkileyen faktörler öncelikle bu ırkın Amerikan, Japon ve Albino farklılıklarından kaynaklanmaktadır. Akita inu fiyat skalası hakkında detaylı bilgi almak için bizimle işetişime geçiniz.

Beagle

Beagle yavru köpeklerin aile köpeği olarak bahçeli evlerde beslenmeleri uygundur. Beagle fiyat aralığı dişi erkek farklılığının yanında, renklerinde oluşan albenide etkilemektedir. Beagle köpek ırkı hakkında fiyat ve güncel bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

İngiliz Bulldog

Sevimli ve bir o kadar şirin olan ingiliz bulldog yavru köpek ırkı, bahçeli ve bahçesiz evlerde beslenmek için uygundur. ingiliz bulldog fiyatları avrupa ülkelerine göre ülkemizde son derece uygundur. Literatürde english bulldog olarak bilinmektedir.yavru köpek cinsleri

Bull Terrier

Bull terrier yavru ırkı bebeklik döneminde eğitimine son derece dikkat edilmesi ve özellikle de çocuklara karşı davranış kalılarının hassasiyetle eğitilmesi gereklidir. Bull terrier fiyat skalası hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Bull terrier fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

Border Collie

Meslek hayatım boyunca hayranlıkla izlediğim ırklardan biri de Border Collie köpeklerdir. Dünyanın en zeki ırkını sahiplenmekte en önemli etkenlerin başında bu ırkın çok zeki ve çalışmayı çok seviyor olması gerçeğidir. Literatürde Dünyanın En Zeki köpeği olarak geçmektedir.

Border Collie yavru ırkı aynı zamanda çoban köpeği olmasının yanında son derecede iyi aile köpeği kategorisindedir. Border Collie hareketli olmasının yanında itaatkâr ve zeki olmasının doğru eğitimle son derece olumlu yansıması olacaktır. Border Collie Yavru ve border collie fiyatları hakkında bizi arayınız. cinsleri

Cane Corso

İtaat koruma ve sadakat açısından Mastiff sülalesinde çocuklarla olan iletişimi olumlu olan cane corso ırkı, erişkin olma durumunda o devasa cüssesi son derece mükemmel yapıya sahiptir. Cane Corso yavru ırkı nasıldır biliyor musunuz? İtalyan menşeli bu devasa ırk tam anlamıyla aile köpeği olmasının yanında, koruma ve bodyguard özellikleri de son derece gelişmiş olup, kontrol edilebilir saldırganlığı bulunmaktadır.

Cane Corso Blue ve cane corso fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz

Chow Chow

Çin Aslanı yani chow chow ırkını diğer ırklardan farklılık yaratan en önemli özelliği mor dil renginin olmasıdır, çov çov yavrusu ırkının anatomik özelliklerini biraz bilmeniz ve dil rengi özelliğini de hafızanızda bulundurmanız durumunda sahiplenirken safkanlığı konusunda hata yapma riskinizi ortadan kaldırır.

Chow Chow ırkının belirgin ikinci özelliği ise, ona sopa üzerinde yürüyormuş görüntüsü veren neredeyse düz arka bacaklarıdır. Chow Chow yavru sık kürkü kızıl, ten rengi, krem, siyah, mavimsi gri veya (nadiren) beyazdır. Chow Chow fiyatları hakkında bizi arayın. Bu ırkın en fazla talep edileni chow chow beyaz olanıdır. cinsleri

Doberman

Tüyleri kısa, sık, serttir ve derisi vücudu sıkı sarar, Doberman yavrusu dişleri güçlü ve makas ısırışı kapanır. Gözleri canlı, zeki ifadeli ve koyu renklidir. Doberman kulaklar genellikle ortalama 12 haftalıkken kesilir. İngiltere, kulak ve kuyruk kesimini cerrahi mücadele hariç yasaklamıştır.

Son zamanlarda pek çok üretici yavruları doğal haliyle bırakmaktadır. Doberman Yavrusunun doğal bırakıldığında kulakları av köpeği şeklinde sarkık durmaktadır. Bacakları yere dik basar. Doberman Yavrusu ırkının yürüyüşü elastik ve zariftir. Doberman Yavruları ve doberman fiyatları. cinsleri

Rottweiler

Adını Almanya ülkesinin Rottweil kasabasından alan bu köpeği görenlerin aklına ilk gelen şey güçtür ki bu yanlış izlenim değildir. Uzun ve büyük olan bu cins büyük kafaları yapılı köpeklerdir. Rottweiler yavrusu sahiplenirken bu ırkın özelliklerini ve yaşamsal ihtiyaçlarını tam anlamı ile aaraştırdıktan sonra karar vermenizi öneririm. Rottweiler fiyatları konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Macar rottweiler yavruları ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. cinsleri

Alman Kurdu

Alman kurdu yavru köpek cinsleri arasında ülkemizde en fazla talep gören ırkların başında gelmekte olan bu zeki ırk her beslemeye karar verilirse verilsin, bukalemun misali girdiği her ortama adapte olmakta ve uyum sürecini hızlı şekilde tamamlayan zeki ırktır. Yeter ki, bu ırkı tanımayı ve onunla iletişim kurmayı öğrenmiş olalım. Alman kurdu fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Alman kurdu fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.i

Toy Poodle

Toy Poodle özellikleri, kare şeklinde vücut yapısına sahip, orantılı köpektir, Minyatür Poodle olarakta adlandırılmaktadır. Standart Poodle ırkı kullanılarak üretilmiş, boyutları dışında Poodle ırkının tüm karakteristik özelliklerine sahip bir varyasyondur.

Toy Poodle onunla birlikte 72 saat geçirmeniz durumunda ne derece farklı olduğunu anlayacak toy Poodle fiyatları skalasının diğer süs köpekleri ırklarına nazaran daha yüksek olmasındaki farkın nedenini görmüş olacaksınız. Bu mükemmel ırk familyasında toy poodle sahiplenme sürecinde en fazla talep gören renk toy poodle red rengidir. cinsleri

Maltese Terrier

Maltese Terrier özellikleri yavru ülkemizde dairede bakılan köpek ırklarının başında Maltese Terrier ırkı gelmektedir. Maltese terrier yavruları özellikle bebeklik döneminde dahil oldukları aile ile son derece uyum içerisinde ve oyuncu olma karakteri ile büyük beğeni kazanmaktadır, maltese terrier fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçiniz. Maltese terrier fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. cinsleri

Labrador

Labrador yavru bahçeli ve behçesiz evlerde beslenmesi son derece uygun lan labrador yavru köpek ırkı, ülkemizde tanınmasından sonra talebinde yoğunluk yaşanmıştır. Labrador fiyatları skalası hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Labrador fiyat aralığı için bizimle iletişime geçiniz.

Minyatür Schnauzer

Ülkemizde çok tanınmamakla birlikte tüy dökmeme koku yapmama ve antialerjik özelliği ile avrupa ülkelerinde minyatür schnauzer yüksek talep görmektedir.Minyatür schnauzer fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Pomeranian

Tüm dünyanın fenomen köpeği haline gelen pomeranian boo köpek Ülkemizde de popüleritesi son derece yüksek durumda olan bu sevimli ırk hakkında en çok merak edilen pomeranian boo fiyatları konusu olup, bu ırk hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Boo köpek yavru köpeklerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

Pomeranian boo yavru fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Pomeranian köpek fiyat

Bull Terrier

Bull terrier köpek ırkı bahçeli ve bahçesiz evlerde bakılması uygundur. Bull terrier yavru sahiplenirken dikkat edilmesi gereken en önemli hususların başında bu ırkı temsil eden koç burunlu bull terrier olmasıdır. Bull terrier fiyat konusunda bizimle iletişime geçiniz.

Tibet Mastifi

Dünyanın en devasa köpek ırkı olan tibet mastifi yavru görenleri hayrete düşürmekle birlikte akıllarda bu devasa ırkın tibet mastifi fiyat sorularıdır. Devasa bu ırkın fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Tibet mastifi fiyatları hakkında güncel ve detaylı bilgi almak için bizi arayını.

Golden Retriever

Golden retriever yavru köpek ırkı ülkemizde en yoğun şekilde beslenen köpek ırklarından olup, bahçeli ve behçesiz evlerde bakılmak için talebi yüksektir. Golden retriever fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçiniz. Golden retriever fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Spitz

Spitz köpek pomeranian ırkına benzemsinden dolayı ve pomeranian ırkına nazaran spitz fiyatları skalasının uygun olmasından dolayı talep görmektedir.Spitz yavru fiyat aralığı için bizimle iletişime geçiniz. Japon spitz olarak ta bilinen bu sevimli köpek ırkı hakkında detaylı bilgi almak için bizinle iletişime geçiniz.

Chihuahua

Şivava köpek ırkı bahçesiz evlerde bakılması için son derece uygundur. Kendisine emsal olabilecek süs köpeği ırkları arasında şivava fiyat aralığı son derece uygundur. Şivava fiyatları bilgisi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Chihuahua fiyat aralığı hakkında bilgi almak için bizi arayınız. chihuahua yavru

Saint Bernard

saint bernard yavru köpek ırkı görünümünden dolayı son derece albenisi yükdek ve sevimli köpek cinsidir. Saint bernard fiyatları aralığı dişi erkek durumuna göre farklılık yansıtabilmektedi.

French Bulldog

Fransız bulldog yavru, bulldog fmailyasında olduğu gibi kısa ve kaslı bir yapıya sahip olmakla birlikte, çocuklarla ve insanlarla iletişimi güzldir. French bulldog yavru renkleri tabiri caiz ise renk cümbüşü gibi olup en popüler rengi ise blue french bulldog yavrusu olup, fransız bulldog fiyat skalasında en yüksek olanı bu renktir. french bulldog fiyat hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Jack russell

Jack Russell yavrusu sağlam ve atletik yapılı köpek ırkıdır. Jack russell fiyat skalası pet sektöründe alışılmışın dışında farklılık gösterebilmektedir. Bunun nedeni bu aslan yürekli son derece cesur köpek ırkının fiziki görünümündeki renk dağılımından şecere durumuna göre değişiklik göstermesinden kaynaklanmaktadır.

Jack Russell terrier yavru ve jack russell terrier fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Köpek Eğitimi

Köpek Eğitimi özellikle anne sütünden kesilen ve yeni ailesine katılan yavru köpeklerin tuvalet ve sosyalleşme eğitimlerine son derece hassasiyet gösterilmelidir. Unutmayın ki, onların dünyası ve bizim modern dünya çok farkı olmasından onların gözünden modern dünya yaşantısına adapte çalışın.

İletişim

Yavru Köpek cinsleri üretimi

Bursa

05323438041

Tayfun Hoca

facebook köpek kulübü  instagram köpek kulübü

Ana Sayfa