Tarayiciniz JavaScript desteklemiyor.

Yavru Köpek Cinsleri

yavru köpek cinsleri

Yavru köpek cinsleri üretimi merkezi

Köpek Kulübü yavru köpek cinsleri üretim ve satış çiftliğinden, uluslararası ırk standartları federasyonu normlarında yavru köpek cinsleri üretimi yapılmakta olup, üretimi yapılan yavru köpeklerimiz günü gelen aşı uygulamaları kennel deneyimi yüksek veteriner hekim kontrolünde takip edilmekte ve müfredata uygun uygulanıp, belgelerine işlenmektedir.

     Merkezi İzmir'de bulunan Köpek Kulübü üretim çiftliği ve mağazasına gelmek suretiyle yavru köpek edinemeyecekler için, bulundukları şehre pet pasaportlu ve güvenli bir şekilde gönderimi aynı gün içerisinde sağlanmaktadır.

Yavru Köpek Cinsleri

akita inu

Akita inu

Akita köpek, Dünya da sadakati ile kendine hayran bırakan Akita köpek ırkı, eğitim açısından diğer ırklara göre bir miktar daha dominant ve alfa ruhludur. Akitalar cesur ve akıllıdırlar. İnsanla birlikte olmaktan son derece mutlu olurlar. Çok korumacı ve savunmacı özellik gösterirler. Başka köpeklerle bir arada olmaktan çok hoşlanmazlar. Çocuklarla, özellikle biraz yaşı büyük olanlarla insanlarla daha iyi anlaşırlar. Akita yavru ırkına kendine ait bir yaşam alanları olmaları son derece uygun olacaktır. Akita inu fiyat hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Akita fiyatları içinde bulunduğumuz Pandemi sürecinde maalesef ki, normal sahiplenme skalasının üstünde seyretmektedir.

alman çoban köpeği

Alman Çoban Köpeği

German Shepherds Dog, Ülkemizde bilinen ismi ile alman kurdu ya da K9 olarak isimlendirilen alman çoban köpeği insan ile birlikte tarihte en uzun süre yaşayan bir köpek ırkıdır. Alman Çoban Köpeği dünyanın en zeki ve en eğitilebilir köpek ırkı olup, orta tüy uzunluğundadır. Diğer köpek ırklarından farklılığı belinin düşük olmasıdır. Alman çoban köpeği yavrularımız Almanya federasyonu WUSV şecereli olup, alman çoban köpeği ırk standartları için lütfen linke tıklayınız. alman çoban köpeği yavru

beagle

Beagle

Her ne kadar küçük boyutlara sahip olsalar da apartman dairesine bakılmaları yerine bahçeli bir evde beslenmesi çok daha uygun olacaktır. Kısa tüylü ve sevimli bir bakışa sahip olmalarından dolayı son zamanlarda apartman dairelerinde beslenmeler artmaya başlamıştır.  Beagle yavru yetişkin döneminde ulaşacakları vücut ağırlığı dişi ve erkek cinsiyet durumuna göre 10 ila 12 Kg. arasında olmaktadır. Terbiyesi bebeklik döneminden itibaren aile içinde verilmesi durumunda son derece itaatkar bir yapıya sahip olmaktadırlar. Beagle Yavrusu ve beagle fiyat bilgisi hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

border collie

Border Collie

Meslek hayatım boyunca hayranlıkla izlediğim köpek sayılık köpek ırklarından bir tanesi de Border Collie köpeklerdir. Dünyanın en zeki köpek ırkını sahiplenmekte en önemli etkenlerin başında bu ırkın çok zeki ve çalışmayı çok seviyor olması gerçeğidir. Literatürde Dünyanın En Zeki köpeği olarak geçmektedir. Border Collie yavru ırkı aynı zamanda bir çoban köpeği olmasının yanında son derecede iyi aile köpeği kategorisindedir. Border Collie hareketli olmasının yanında itaatkar ve zeki olmasının doğru bir eğitimle son derece olumlu yansıması olacaktır. Border Collie Yavru ve border collie fiyat hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

bull terrier

Bull Terrier

Bull terrier yavru, son derece korkusuz ve tabir yerinde ise kabadayı görünümlü bu ırk, adaleli ve atletik görünümlüdür. Bull Terrier yavrusu beyaz, siyah, kaplan desenli, kızıl, açık kahve ve üç renkli olmak üzere kısa ve sık tüylü bir köpek ırkı olup, ayırt edici özelliği bir rugby topunu andıran uzun, üst kısmı neredeyse düz ve hiç alın çıkıntısı olmayan bir kavisle burunda son bulan kafa şeklidir. Ülkemizde ırkın bu görünümüne Koç Burun lakabı verilmektedir. Bull Terrier Fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

cane corso

Cane Corso

İtaat, koruma ve sadakat açısından Mastiff sülalesinde çocuklar ile iletişimi olumlu olan cane corso ırkı, erişkin olma durumunda o devasa cüssesi ile son derece mükemmel bir yapıya sahiptir. Cane Corso yavru ırkı nasıl bir şeydir biliyor musunuz? İtalyan menşeli bu devasa ırk tam bir aile köpeği olmasının yanında, koruma ve bodyguard özellikleri de son derece gelişmiş olup, kontrol edilebilir bir saldırganlığı bulunmaktadır. Cane Corso Blue ve cane corso fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

chow chow

Chow Chow

Çin Aslanı yani chow chow köpek ırkını diğer ırklardan farklılık yaratan en önemli özelliği siyah bir dil renginin olmasıdır, çov çov yavrusu ırkının anatomik özelliklerini bir miktar bilmeniz ve dil rengi özelliğini de hafızanızda bulundurmanız durumunda sahiplenirken safkanlığı konusunda hata yapma riskinizi ortadan kaldırır. Chow Chow köpek ırkının belirgin ikinci özelliği ise, ona sopa üzerinde yürüyormuş görüntüsü veren neredeyse düz arka bacaklarıdır. Chow Chow yavru sık kürkü kızıl, ten rengi, krem, siyah, mavimsi gri veya (nadiren) beyazdır. Chow Chow fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Chow Chow Beyaz

danua

Danua

Danua Köpek ırkının tibet mastifi köpek ırkından sonraki en iri köpek ırkı olan danua (Great dane), yüksekliği ve kütlesi ile görenleri hayrete düşüren bir fiziki özelliğe sahip durumdadır. Danua Köpek ırkı için her ne kadar bir çok isimler türetilmiş olsa da ona en çok yakışan "KİBAR DEV" ve "KÖPEKLERİN APOLLOSU" tabirleri sanırım bu devasal ırkı temsil eden en iyi tabir olmuştur. Danua köpek ırkının ülkemizde satış fiyatları hakkında bilgi almak için danua fiyat sayfamızı ziyaret ediniz.  Danua yavruları

doberman

Doberman

Tüyleri kısa, sık, serttir ve derisi vücudu sıkı sarar, Doberman yavrusu dişleri güçlü ve makas ısırışı ile kapanır. Gözleri canlı, zeki ifadeli ve koyu renklidir. Doberman kulaklar genellikle ortalama 12 haftalıkken kesilir. İngiltere, kulak ve kuyruk kesimini cerrahi mücadele hariç ve bir veteriner hekim kontrolü dışında yasaklamıştır. Son zamanlarda pek çok üretici yavruları doğal haliyle bırakmaktadır. Doberman Yavrusunun doğal bırakıldığında kulakları av köpeği şeklinde sarkık durmaktadır. Bacakları yere dik basar. Doberman Yavrusu ırkının yürüyüşü elastik ve zariftir. Doberman Yavruları ve doberman fiyat hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

french bulldog

French Bulldog

Fransız bulldog yavru, Küçük, sevimli ve çok akıllı bir dost olan French bulldog ya da diğer ismi ile Fransız bulldog en sevilen eşlikçi köpeklerden biri. Yarasa kulağına benzeyen kulakları ile kendine özgü bir çekiciliği olan French bulldog ülkemizde de hem çok popüler hem de birçok kişi bu küçük ve güzel köpeklerle birlikte yaşıyor. French bulldog yavru ve french bulldog fiyatları bilgisi almak için bizi arayınız.

Fransız bulldog fiyatları hakknda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

golden retriever

Golden Retriever

Sadık, kendine güvenen, tatlı ve sahibini memnun etmeye hevesli bir ırktır. Aktif, güvenilir ve mükemmel bir aile köpeğidir. Golden Retriever itaat etmeye hazır yapısı nedeniyle itaat eğitimi onlarla çok keyifli geçer. Diğer hayvanlar dahil herkesle dost canlısı olduğundan ondan koruma görevi beklenmemelidir. Golden fiyatları ülkemizden bu sevimli ırkın rakam skalası 1.800.-TL ile 2.500.- TL arasında değişmektedir.

rottweiler

Rottweiler

Adını Almanya ülkesinin Rottweil kasabasından alan bu köpeği görenlerin aklına ilk gelen şey güçtür ki bu yanlış bir izlenim değildir. Uzun ve büyük olan bu cins büyük kafaları ile yapılı köpeklerdir. Kulaklar kafaya yakın ve yatıktır. Macar rottweiler dudakları biraz gevşektir bu yüzden biraz salya akıtma eğilimindedirler. Safkan Rottweiler ırkı her zaman taba rengi parçaları olan siyah renkte bir kürke sahiptir. Kısa olan bu kürkü serttir ama nadiren yumuşak tüylü bir Rottweiler yavrusu ile karşılayabilirsiniz. Kuyrukları oldukça kısadır. Rottweiler fiyat hakkında bilgi almak için bizi arayınız. Rottweiler Yavrusu ve rottweiler yavru fiyat

labrador retriever

Labrador Retriever

Retriever familyasında labrador ırkı her zaman popülaritesini korumuştur. Labrador yavru hakkında sayfalar dolusu yazmakla, çizmekle anlatılmaz. Klasik bir tabir vardır "anlatılmaz, yaşanır...", Labrador Retriever ırkı da tamda bunun gibi bir şeydir. Labrador yavruları gerek apartman dairesinde bir aile köpeği olarak , gerek bahçeli bir evde hem aile hem bahçe köpeği olarak ve daha da önemlisi insanların yoğun olarak kullandığı, yerlerde o sevecen tavrı ve karakteri ile gelenleri karşılayan bir rehber köpek olarak ta kullanılabilmektedir. labrador retriever yavru ve labrador fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayınız

ingiliz bulldog

İngiliz Bulldog

English Bulldog : Bulldog iri ve geniş kafasıyla sağlam ve güçlü bir köpektir. Kafası gözlerinin yanına kadar ulaşan yanakları ile geniştir. Alın ve kafasındaki deri buruşukluklar halinde aşağı iner. ingiliz bulldog yavru ırkının burnu kısa, basık ve geniştir. Üst dudakları sarkık ve alt çene dışa çıkıktır. Gözler yuvarlak, birbirinden ayrık ve koyu renktedir. Kulaklar küçük, ince ve gül biçiminde geri kıvrıktır. Kuyruk kısa ve aşağıda taşınır. Kürkü kızıl, kaplan deseni, sarı, soluk kırmızı ya da beyaz veya bu renklerin kombinasyonları olabilir. Yüzü bazen koyu renkli olabilir. Kompakt ve adaleli vücudunun iki köşesinde konumlanmış güçlü ve kısa bacakları Bulldog köpek ırkına paytak bir yürüyüş kazandırır. Üretiminden dolayı ingiliz bulldog fiyatları görmesi gereken gereken sahiplendirme fiyatlarından maalesef ki yüksek seyretmektedir.

alman kurdu

Alman Kurdu

alman kurdu yavrusu köpek cinsleri arasında ülkemizde en fazla talep gören ırkların başında gelmekte olan bu zeki ırk her beslemeye karar verilirse verilsin, bukalemun misali girdiği her ortama adapte olmakta ve uyum sürecini hızlı bir şekilde tamamlayan zeki bir köpek ırkıdır. K9 yavrusu gerek apartman dairesinde yaşıyor olalım, gerek bahçeli bir evde yaşayalım, gerek işletmemizde koruma yapacak pozisyonda yetiştirmeyi düşünelim son derece yoruma kapalı ve başarılıdır. Yeter ki, bu ırkı tanımayı ve onunla iletişim kurmayı öğrenmiş olalım. Ülkemizde son 20 sene içerisinde ev ve iş yerleri için koruma köpekleri kategorisinde lider konumundadır. alman kurdu fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Alman kurdu fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

jack russell terrier

Jack Russell Terrier

Jack Russell yavru atletik bir yapıya sahip olmasının yanında yavru köpek cinsleri arasında son derece de sağlam bir yapısı vardır.  Bu ırk Tilki Terrieri ırkının daha az rafine haline benzemektedir. En az % 51 i beyaz olmak kaydı ile özellikle baş ve kuyrukta kızılımsı siyah, ten rengi ve kahverengi lekeler görülür. Kafatası kulak arasında genişçedir ve buruna doğru sivrilir. Alın çıkıntısı belirgin; ancak çok keskin değildir. Burun siyah ve gözler koyu renkli ve badem şeklindedir. V şeklindeki kulaklar öne doğru kıvrıktır. Jack Russell terrier esnek bir vücuda ve ortalama bir insanın elleriyle kavranabilecek nispeten dar bir göğse sahiptir. Bu özellik Jack Russell terrier ırkını avının peşinden kovuklara girmesine yardımcı olur. Jack Russell fiyat hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

toy poodle yavrusu

Toy Poodle

Toy Poodle kare şeklinde vücut yapısına sahip, orantılı bir köpektir, Minyatür poodle olarak ta adlandırılmaktadır. Standart Poodle ırkı kullanılarak üretilmiş, boyutları dışında poodle ırkının tüm karakteristik özelliklerine sahip bir varyasyondur. Toy poodle yavrusu onunla birlikte 72 saat geçirmeniz durumunda ne derece farklı olduğunu anlayacak toy poodle fiyatları skalasının diğer süs köpekleri ırklarına nazaran daha yüksek olmasında ki farkın nedenini görmüş olacaksınız.

Sert ve kıvırcık tüylerden oluşan kürkünün tıraşı geleneksel biçimde yapıldığında daha da zarif, asil ve kendinden emin bir görüntü kazanır. Toy Poodle uzun bir kafa şekli ve uzun bir burnu vardır. Özellikle tüy dökme, koku yapma, alerji yapma hassasiyeti olan aileler için son derece uygun bir süs köpeği ırkıdır. Toy Poodle fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

tibet mastifi yavru

Tibet Mastifi

Dünya da zenginliğin 5 belirtisinden biri olarak algılanan bu ırk aynı zamanda köpek ırklarının Atası ve Kralı konumundadır. Tibet Mastifi ırkını anlatmak yerine onunla yaşamak sanırım ki bu mükemmel köpek cinsini anlatmak , Tibetan mastiff ırkının ne olup ne olmadığını neden köpeklerin Kralı lakabının takıldığını anlamak zannediyorum onunla kısa bir dönem geçirmek onu anlamanın net bir yolu olacağı kanaatindeyim. Tibet mastifi ırkı 24 yıllık mesleki hayatımda hayranlıkla ilgilendiğim devasa bir köpek cinsidir. tibet mastifi yavruları ve tibet mastifi fiyat hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

şivava yavrusu

Chihuahua

Şivava, literatürde geçen ismi ile chihuahua ırkı elma biçimli kafası ve küçük çıkık burnu ile ufak bir köpektir. chihuahua yavrusu yuvarlak, büyük ve çok koyu bazen de koyu kızıl kahve ve açık sarımsı renkte gözleri vardır. Şivava yavrusunun ayırt edici özelliği olan kulakları dik taşınır. Chihuahua ırkının kafa tasında yumuşak nokta veya molera bulunur. Bu boşluk erişkinliğe ulaşıldığında kendiliğinden kapanır. Vücut, yüksek olmaktan çok hafifçe daha uzun ve tıknazdır. Kuyruk sırtta orak biçiminde taşınır. Chihuahua yavrusu yaygın kısa tüylü tipinin yanı sıra uzun tüylüsü de vardır. şivava fiyatları bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

saint bernard

Saint Bernard

Bu devasa ve sevimli ırkın fiziki ölçüleri: Yükseklikleri: Erkek Saint Bernard 65 cm. ile 70 cm. Dişilerde 64 cm. ile 68 cm. ölçülerindedir. Ağırlıkları: Erkeklerde 60 ile 90 Kg. Dişilerde 57 ile 85 Kg arasındadır. Saint Bernard fiyatları 3500 TL ile 7000 TL arasında ırk şeceresine ve cinsiyet durumuna göre değişiklikler gösterebilmektedir. St. Bernard ve saint bernard fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

pomeranian boo

Pomeranian

Pomeranian Boo biraz klasik bir giriş olacağını düşünüyorum lakin son zamanların en fenomen süs köpeği pomeranian köpek fiyatları, özellikle de çocukların hayali diyebilirim. Maalesef ki, ülkemizde ırk üretimi ve ıslahı arzu edinilen seviyede olmadığını belirtmeden de geçemeyeceğim. Hepimizin hayal ettiği erişkin dönemindeki boo köpek güzelliğini yakalamak sanıyorum biraz da şans gibi. Bebeklik döneminde olan pomeranian yavrusu çift katmanlı ve gençliğine doğru renk pigmentlerinde yaşanan değişiklikten dolayı büyüdüğünde yansıtacağı görünümü satıcının anlatımları ile kabullenmek zorunda kalmaktayız. Pomeranian boo fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Boo köpek fiyat skalası bu fenomen köpeğin albenisine göre değişiklikyansıtmaktadır.

maltese terrier teacup

Maltese Terrier

Maltese Terrier ülkemizde dairede bakılan köpek ırklarının başında Maltese Terrier köpek ırkı gelmektedir. Maltese terrier yavruları özellikle bebeklik döneminde dahil oldukları aile ile son derece uyum içerisinde ve oyuncu olma karakteri ile büyük beğeni kazanmaktadır. Maltese terrier teacup diğer süz köpeği ırklarına göre bakımı son derece kolay ve sağlıklı olmasından dolayı talebi her zaman yüksek olmaktadır.

spitz yavru

Spitz

Spitz köpek ırkı Japonya’ya 1920’li yıllarda Sibirya ve kuzey doğu Çin üzerinden gelen büyük beyaz Alman Spitz ırkı köpeklerden geldiği net olmakla bilinmektedir. Spitz yavrusu, Tokyo’ya ilk kez 1921 yılında gelmiştir.İki büyük beyaz çift, Kanada’dan 1925 yılında gelmiştir; daha sonra diğer köpekler de Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya ve Çin’den 1936 yılında gelmiştir.Yavrular, ırkın geliştirilmesi için melezlenmiştir. Spitz fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

Yavru Köpek Üretim Çiftliği

İzmir

0232 487 0149 | 0532 343 8041

Bizi Takip Edin
facebook

Şubelerimizde Kredi Kartı geçerlidir